home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@


Eredivisie
Keuken Kampioen Divisie
Onder 21 Divisie 1

voetbalkalender


Nu ook op Google Agenda

8 augustus 2020 zaterdag 17:00 oefenduel Almere City FC ADO Den Haag
18:45 oefenduel AJAX RKC Waalwijk
21:00 Champions League - knockout FC Barcelona Napoli
13 augustus 2020 donderdag 18:45 oefenduel AJAX FC Utrecht
14 augustus 2020 vrijdag 18:30 oefenduel Almere City FC RKC Waalwijk
20 augustus 2020 donderdag 18:45 oefenduel Almere City FC FC Den Bosch
22 augustus 2020 zaterdag 14:00 oefenduel Almere City FC FC Groningen
oefenduel Red Bull Salzburg AJAX
25 augustus 2020 dinsdag 19:00 oefenduel AJAX Hertha BSC
30 augustus 2020 zondag 20:00 speelronde 1 Almere City FC MVV

september 2020

4 september 2020 vrijdag 20:45 Nations League A - poule 1 Nederland Polen
EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Wit-Rusland Jong Oranje
6 september 2020 zondag 12:15 speelronde 2 Excelsior Almere City FC
7 september 2020 maandag 20:45 Nations League A - poule 1 Nederland ItaliŽ
8 september 2020 dinsdag 20:00 EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Oranje Jong Noorwegen
13 september 2020 zondag 14:30 begin seizoen 2020-2021 Sparta AJAX
15 september 2020 dinsdag 18:45 speelronde 3 Almere City FC TOP Oss
18 september 2020 vrijdag Euro 2021 vrouwen - kwalificatie Rusland Oranje Leeuwinnen
20 september 2020 zondag 16:45 speelronde 2 AJAX RKC Waalwijk
20:00 speelronde 4 NEC Almere City FC
22/23 september 2020 di/wo playoffs AJAX
25 september 2020 vrijdag 18:45 speelronde 5 Almere City FC Helmond Sport
26 september 2020 zaterdag 21:00 speelronde 3 AJAX Vitesse
29/30 september 2020 di/wo playoffs AJAX

oktober 2020

4 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 4 FC Groningen AJAX
6 oktober 2020 dinsdag 18:45 speelronde 6 FC Den Bosch Almere City FC
7 oktober 2020 woensdag oefenduel Nederland Mexico
8 oktober 2020 donderdag EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Oranje Jong Gibraltar
10 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 7 Almere City FC Roda JC
11 oktober 2020 zondag 18:00 Nations League A - poule 1 BosniŽ-Herzegovina Nederland
13 oktober 2020 dinsdag EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Cyprus Jong Oranje
14 oktober 2020 woensdag 20:45 Nations League A - poule 1 ItaliŽ Nederland
17 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 5 AJAX SC Heerenveen
18 oktober 2020 zondag 20:00 speelronde 8 FC Dordrecht Almere City FC
23 oktober 2020 vrijdag Euro 2021 vrouwen - kwalificatie Oranje Leeuwinnen Estland
21:00 speelronde 9 Almere City FC NAC Breda
24 oktober 2020 zaterdag 16:30 speelronde 6 VVV-Venlo AJAX
26/27/28 oktober 2020 ma/di/wo eerste ronde Almere City FC
27 oktober 2020 dinsdag Euro 2021 vrouwen - kwalificatie Kosovo Oranje Leeuwinnen
30 oktober 2020 vrijdag 20:00 speelronde 10 Jong Ajax Almere City FC
31 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 7 AJAX Fortuna Sittard

november 2020

6 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 11 Almere City FC Jong AZ
8 november 2020 zondag 12:15 speelronde 8 FC Utrecht AJAX
11 november 2020 woensdag oefenduel Nederland Spanje
13 november 2020 vrijdag EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Oranje Jong Wit-Rusland
15 november 2020 zondag 14:30 speelronde 12 SC Cambuur Almere City FC
18:00 Nations League A - poule 1 Nederland BosniŽ-Herzegovina
17 november 2020 dinsdag EK2021 onder 21 - kwalificatie Jong Portugal Jong Oranje
18 november 2020 woensdag 20:45 Nations League A - poule 1 Polen Nederland
20 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 13 Almere City FC Go Ahead Eagles
21 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 9 AJAX Heracles
27 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 14 FC Volendam Almere City FC
28 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 10 FC Emmen AJAX

december 2020

1 december 2020 dinsdag Euro 2021 vrouwen - kwalificatie Oranje Leeuwinnen Kosovo
4 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 15 Almere City FC Jong FC Utrecht
5 december 2020 zaterdag 21:00 speelronde 11 AJAX FC Twente
11 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 16 SC Telstar Almere City FC
12 december 2020 zaterdag 20:00 speelronde 12 AJAX PEC Zwolle
15/16/17 december 2020 di/wo/do tweede ronde Almere City FC
15/16/17 december 2020 di/wo/do tweede ronde AJAX
18 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 17 Jong PSV Almere City FC
20 december 2020 zondag 14:30 speelronde 13 ADO Den Haag AJAX
23 december 2020 woensdag 18:45 speelronde 14 Willem II AJAX

januari 2021

3 januari 2021 zondag 16:45 speelronde 18 Almere City FC De Graafschap
8 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 19 Almere City FC FC Eindhoven
10 januari 2021 zondag 16:45 speelronde 15 AJAX PSV
14 januari 2021 donderdag 20:00 speelronde 16 FC Twente AJAX
15 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 20 Jong AZ Almere City FC
17 januari 2021 zondag 16:45 speelronde 17 AJAX Feyenoord
19/20/21 januari 2021 di/wo/do 1/8 finale Almere City FC
19/20/21 januari 2021 di/wo/do 1/8 finale AJAX
22 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 21 Almere City FC FC Dordrecht
24 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 18 Fortuna Sittard AJAX
28 januari 2021 donderdag 21:00 speelronde 19 AJAX Willem II
29 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 22 NAC Breda Almere City FC
31 januari 2021 zondag 16:45 speelronde 20 AZ AJAX

februari 2021

6 februari 2021 zaterdag 18:45 speelronde 23 Helmond Sport Almere City FC
7 februari 2021 zondag 12:15 speelronde 21 AJAX FC Utrecht
9/10/11 februari 2021 di/wo/do kwartfinale Almere City FC
9/10/11 februari 2021 di/wo/do kwartfinale AJAX
12 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 24 Almere City FC FC Volendam
19 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 25 TOP Oss Almere City FC
26 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 26 Almere City FC SC Cambuur

maart 2021

5 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 27 Almere City FC Excelsior
12 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 28 FC Eindhoven Almere City FC
19/20/21 maart 2021 di/wo/do halve finale Almere City FC
19/20/21 maart 2021 di/wo/do halve finale AJAX
19 maart 2021 vrijdag 20:00 speelronde 29 Almere City FC FC Den Bosch
26/27/28 maart 2021 vr/za/zo speelronde 30 MVV Almere City FC

april 2021

2 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 31 Almere City FC NEC
5 april 2021 maandag 14:30 speelronde 32 Roda JC Almere City FC
9 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 33 Almere City FC SC Telstar
16 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 34 Go Ahead Eagles Almere City FC
18 april 2021 zondag finale Almere City FC
23 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 35 De Graafschap Almere City FC
30 april 2021 vrijdag 20:00 speelronde 36 Almere City FC Jong Ajax

mei 2021

7 mei 2021 vrijdag 20:00 speelronde 37 Jong FC Utrecht Almere City FC
13 mei 2021 donderdag 14:30 speelronde 33 AJAX VVV-Venlo
14 mei 2021 vrijdag 20:00 speelronde 38 Almere City FC Jong PSV
16 mei 2021 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse AJAX

juni 2021

Euro 2020 in 12 Europese landen in Rome
13 juni 2021 zondag 21:00 Euro 2020 - poule C Nederland OekraÔne
17 juni 2021 donderdag 21:00 Euro 2020 - poule C Nederland Oostenrijk
21 juni 2021 maandag 18:00 Euro 2020 - poule C Nederland of ( )
11 juli 2021 zondag 21:00 Euro 2020 - finale in Londen

juli 2021

23 juli 2021 vrijdag OS 2020 - groepsfase in Tokyo Oranje Leeuwinnen
OS 2020 - groepsfase in Tokyo Oranje Leeuwinnen
OS 2020 - groepsfase in Tokyo Oranje Leeuwinnen
OS 2020 - kwartfinale in Tokyo Oranje Leeuwinnen

augustus 2021

OS 2020 - halve finale in Tokyo Oranje Leeuwinnen
OS 2020 - Finale in Tokyo Oranje Leeuwinnen

voetbalkalender 2022


juli 2022

6 juli 2022 woensdag Euro 2021 vrouwen in Engeland
30 juli 2022 zaterdag Finale Euro 2021 vrouwen in Engeland

november 2022

21 november 2022 maandag 13:00 WK 2022 in Qatar - begin

december 2022

18 december 2022 zondag 18:00 WK 2022 in Qatar - finale