home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Euro 2020 in 12 Europese steden
< >
17 maart 2020: De UEFA verschuift vanwege het Corona-virus de Euro 2020 naar de zomer van 2021
Wanneer de play-offs worden gespeeld is nog niet bekend

11 juni t/m 11 juli 2021 eindtoernooi Euro 2020


Poule wedstrijden

11 juni 2021 vrijdag 21:00 Rome Turkije ItaliŽ A
12 juni 2021 zaterdag 15:00 Bakoe Wales Zwitserland A
18:00 Kopenhagen Denemarken Finland B
21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Rusland B
13 juni 2021 zondag 15:00 Londen Engeland KroatiŽ D
18:00 Boekarest Oostenrijk of ( ) C
21:00 Amsterdam Nederland OekraÔne C
14 juni 2021 maandag 15:00 Glasgow TsjechiŽ D
18:00 Dublin Polen E
21:00 Bilbao Spanje Zweden E
15 juni 2021 dinsdag 18:00 Boedapest Portugal F
21:00 Munchen Duitsland Frankrijk F
16 juni 2021 woensdag 15:00 Sint Petersburg Finland Rusland B
18:00 Bakoe Turkije Wales A
21:00 Rome ItaliŽ Zwitserland A
17 juni 2021 donderdag 15:00 Boekarest OekraÔne of ( ) C
18:00 Kopenhagen Denemarken BelgiŽ B
21:00 Amsterdam Nederland Oostenrijk C
18 juni 2021 vrijdag 15:00 Dublin Zweden E
18:00 Glasgow KroatiŽ TsjechiŽ D
21:00 Londen Engeland D
19 juni 2021 zaterdag 15:00 Boedapest Frankrijk F
18:00 Munchen Duitsland Portugal F
21:00 Bilbao Spanje Polen E
20 juni 2021 zondag 18:00 Rome ItaliŽ Wales A
18:00 Bakoe Zwitserland Turkije A
21 juni 2021 maandag 18:00 Amsterdam Nederland of ( ) C
Boekarest OekraÔne Oostenrijk C
21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Finland B
Kopenhagen Denemarken Rusland B
22 juni 2021 dinsdag 21:00 Londen Engeland TsjechiŽ D
Glasgow KroatiŽ D
23 juni 2021 woensdag 18:00 Bilbao Spanje E
Dublin Zweden Polen E
21:00 Munchen Duitsland F
Boedapest Portugal Frankrijk F
1/8 finales
26 juni 2021 zaterdag 18:00 Amsterdam 2A 2B
21:00 Londen 1A 2C
27 juni 2021 zondag 18:00 Boedapest 1C 3D/E/F
21:00 Bilbao 1B 3A/D/E/F
28 juni 2021 maandag 18:00 Kopenhagen 2D 2E
21:00 Boekarest 1F 3A/B/C
29 juni 2021 dinsdag 18:00 Dublin 1D 2F
21:00 Glasgow 1E 3A/B/C/D

kwartfinales
2 juli 2021 vrijdag 18:00 Sint Peterburg
21:00 Munchen
3 juli 2021 zaterdag 18:00 Bakoe
21:00 Rome

halve finales
6 juli 2021 dinsdag 21:00 Londen
7 juli 2021 woensdag 21:00 Londen

De Finale

11 juli 2021 zondag 21:00 Londen

Europees kampioen !!!












Poulewedstrijden poule A
11 juni 2021 vrijdag 21:00 Rome ItaliŽ Turkije
12 juni 2021 zaterdag 15:00 Bakoe Wales Zwitserland
16 juni 2021 woensdag 18:00 Bakoe Turkije Wales
21:00 Rome ItaliŽ Zwitserland
20 juni 2021 zondag 18:00 Rome ItaliŽ Wales
Bakoe Zwitserland Turkije
Beginstand poule A
w g g v p v-t  
ItaliŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
Zwitserland 0 0 0 0 0 0-0 0
Turkije 0 0 0 0 0 0-0 0
Wales 0 0 0 0 0 0-0 0


















terug naar het speelschema poule B poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule B
12 juni 2021 zaterdag 18:00 Kopenhagen Denemarken Finland
21:00 Sint Petersburg Rusland BelgiŽ
16 juni 2021 woensdag 15:00 Sint Petersburg Rusland Finland
17 juni 2021 donderdag 18:00 Kopenhagen Denemarken BelgiŽ
21 juni 2021 maandag 21:00 Sint Petersburg BelgiŽ Finland
Kopenhagen Denemarken Rusland
Beginstand poule B
w g g v p v-t  
BelgiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
Rusland 0 0 0 0 0 0-0 0
Denemarken 0 0 0 0 0 0-0 0
Finland 0 0 0 0 0 0-0 0


















terug naar het speelschema poule A poule C poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule C
13 juni 2021 zondag 18:00 Boekarest Oostenrijk of ( )
21:00 Amsterdam Nederland OekraÔne
17 juni 2021 donderdag 15:00 Boekarest OekraÔne of ( )
21:00 Amsterdam Nederland Oostenrijk
21 juni 2021 maandag 18:00 Amsterdam Nederland of ( )
Boekarest OekraÔne Oostenrijk
Beginstand poule C
w g g v p v-t  
OekraÔne 0 0 0 0 0 0-0 0
Nederland 0 0 0 0 0 0-0 0
Oostenrijk 0 0 0 0 0 0-0 0
of ( ) 0 0 0 0 0 0-0 0


















terug naar het speelschema poule A poule B poule D poule E poule F
Poulewedstrijden poule D
13 juni 2021 zondag 15:00 Londen Engeland KroatiŽ
14 juni 2021 maandag 15:00 Glasgow TsjechiŽ
18 juni 2021 vrijdag 18:00 Glasgow KroatiŽ TsjechiŽ
21:00 Londen Engeland
22 juni 2021 dinsdag 21:00 Londen Engeland TsjechiŽ
Glasgow KroatiŽ
Beginstand poule D
w g g v p v-t  
Engeland 0 0 0 0 0 0-0 0
KroatiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
TsjechiŽ 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0


















terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule E poule F
Poulewedstrijden poule E
14 juni 2021 maandag 18:00 Dublin Polen
21:00 Bilbao Spanje Zweden
18 juni 2021 vrijdag 15:00 Dublin Zweden
21:00 Bilbao Spanje Polen
23 juni 2021 woensdag 18:00 Bilbao Spanje
Dublin Zweden Polen
Beginstand poule E
w g g v p v-t  
Spanje 0 0 0 0 0 0-0 0
Polen 0 0 0 0 0 0-0 0
Zweden 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0


















terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule F
Poulewedstrijden poule F
15 juni 2021 dinsdag 18:00 Boedapest Portugal
21:00 Munchen Duitsland Frankrijk
19 juni 2021 zaterdag 15:00 Boedapest Frankrijk
18:00f Munchen Duitsland Portugal
23 juni 2021 zondag 21:00 Munchen Duitsland
Boedapest Portugal Frankrijk
Beginstand poule F
w g g v p v-t  
Duitsland 0 0 0 0 0 0-0 0
Frankrijk 0 0 0 0 0 0-0 0
Portugal 0 0 0 0 0 0-0 0
0 0 0 0 0 0-0 0

terug naar het speelschema poule A poule B poule C poule D poule E


























Kwalificatie wedstrijden van Nederland in groep C in 2018 en 2019
Kwalificatie poule C
21 maart 2019 donderdag 20:45 Nederland Wit Rusland 4-0
24 maart 2019 zondag 20:45 Nederland Duitsland 2-3
6 september 2019 vrijdag 20:45 Duitsland Nederland 2-4
9 september 2019 maandag 20:45 Estland Nederland 0-4
10 oktober 2019 donderdag 20:45 Nederland Noord Ierland 3-1
13 oktober 2019 zondag 18:00 Wit Rusland Nederland 1-2
16 november 2019 zaterdag 20:45 Noord Ierland Nederland 0-0
19 november 2019 dinsdag 20:45 Nederland Estland 5-0
Eindstand poule C
w g g v p v-t  
Duitsland 8 7 0 1 21 30-7 +23
Nederland 8 6 1 1 19 24-7 +17
Noord Ierland 8 4 1 3 13 9-13 -4
Wit Rusland 8 1 1 6 4 4-16 -12
Estland 8 0 1 7 1 2-26 -24
Overige wedstrijden in groep C:

21 maart 2019 donderdag Noord Ierland Estland 2-0
24 maart 2019 zondag Noord Ierland Wit Rusland 2-1
8 juni 2019 zaterdag Estland Noord Ierland 1-2
8 juni 2019 zaterdag Wit Rusland Duitsland 0-2
11 juni 2019 dinsdag Wit Rusland Noord Ierland 0-1
11 juni 2019 dinsdag Duitsland Estland 8-0
6 september 2019 vrijdag Estland Wit Rusland 1-2
9 september 2019 maandag Noord Ierland Duitsland 0-2
10 oktober 2019 donderdag Wit Rusland Estland 0-0
13 oktober 2019 zondag Estland Duitsland 0-3
16 november 2019 zaterdag Duitsland Wit Rusland 4-0
19 november 2019 dinsdag Duitsland Noord Ierland 6-1



Play-off halve finales
8 oktober 2020 donderdag Path A IJsland RoemeniŽ
Path A Bulgarije Hongarije
Path B BosniŽ and Herzegovina Noord Ierland
Path B Slowakije Ierland
Path C Schotland Israel
Path C Noorwegen ServiŽ
Path D GeorgiŽ Wit Rusland
Path D Noord MacedoniŽ Kosovo
Play-off finales
12 november 2020 donderdag Path A Bulgarije / Hongarije IJsland / RoemeniŽ naar de Euro 2020 groep F
Path B BosniŽ and Herzegovina / Noord Ierland Slowakije / Ierland naar de Euro 2020 groep E
Path C Noorwegen / ServiŽ Schotland / Israel naar de Euro 2020 groep D
Path D GeorgiŽ / Wit Rusland Noord MacedoniŽ / Kosovo naar de Euro 2020 groep C