home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Nations League 2020-2021
< >
Speelschema eindtoernooi
6 oktober 2021 woensdag Nations League - halve finale ItaliŽ Spanje
7 oktober 2021 donderdag Nations League - halve finale BelgiŽ Frankrijk
10 oktober 2021 zondag Nations League - troostfinale
10 oktober 2021 zondag Nations League - halve finale











Speelschema League A groep 1
4 september 2020 vrijdag 20:45 Nederland Polen 1-0
20:45 ItaliŽ BosniŽ & Herzegovina 1-1
7 september 2020 maandag 20:45 Nederland ItaliŽ 0-1
20:45 BosniŽ & Herzegovina Polen 1-2
11 oktober 2020 zondag 18:00 BosniŽ & Herzegovina Nederland 0-0
20:45 Polen ItaliŽ 0-0
14 oktober 2020 woensdag 20:45 ItaliŽ Nederland 1-1
20:45 Polen BosniŽ & Herzegovina 3-0
15 november 2020 zondag 18:00 Nederland BosniŽ & Herzegovina 3-1
20:45 ItaliŽ Polen 2-0
18 november 2020 woensdag 20:45 Polen Nederland 1-2
20:45 BosniŽ & Herzegovina ItaliŽ 0-2
Eindstand League A groep 1
w g g v p v-t  
ItaliŽ 6 3 3 0 12 7-2 +5
Nederland 6 3 2 1 11 7-4 +3
Polen 6 2 1 3 7 6-6 0
BosniŽ & Herzegovina 6 0 2 4 2 3-11 -8


Eindstanden League A
Groep 1
w g g v p v-t  
ItaliŽ 6 3 3 0 12 7-2 +5
Nederland 6 3 2 1 11 7-4 +3
Polen 6 2 1 3 7 6-6 0
BosniŽ & Herzegovina 6 0 2 4 2 3-11 -8
Groep 2
w g g v p v-t  
BelgiŽ 6 5 0 1 15 16-6 +10
Denemarken 6 3 1 2 10 8-7 +1
Engeland 6 3 1 2 10 7-4 +3
IJsland 6 0 0 6 0 3-17 -14
Groep 3
w g g v p v-t  
Frankrijk 6 5 1 0 16 12-5 +7
Portugal 6 4 1 1 13 12-4 +8
KroatiŽ 6 1 0 5 3 9-16 -7
Zweden 6 1 0 5 3 5-13 -8
Groep 4
w g g v p v-t  
Spanje 6 3 2 1 11 13-3 +10
Duitsland 6 2 3 1 9 10-13 -3
Zwitserland 6 1 3 2 6 9-8 +1
Oekraine 6 2 0 4 6 5-13 -8

gedegradeerd uit League A BosniŽ & Herzegovina IJsland Zweden Oekraine
gepromoveerd uit League B Oostenrijk TsjechiŽ Hongarije Wales

Eindstanden League B
Groep 1
w g g v p v-t  
Oostenrijk 6 4 1 1 13 9-6 +3
Noorwegen 6 3 1 2 10 12-10 +2
RoemeniŽ 6 2 2 2 8 11-9 +2
Noord Ierland 6 0 2 4 2 4-11 -7
Groep 2
w g g v p v-t  
TsjechiŽ 6 4 0 2 12 9-5 +4
Schotland 6 3 1 2 10 5-4 +1
Israel 6 2 2 2 8 7-7 0
Slowakije 6 1 1 4 4 5-10 -5
Groep 3
w g g v p v-t  
Hongarije 6 3 2 1 11 7-4 +3
Rusland 6 2 2 2 8 9-12 -3
ServiŽ 6 1 3 2 6 9-7 +2
Turkije 6 1 3 2 6 6-8 -2
Groep 4
w g g v p v-t  
Wales 6 5 1 0 16 7-1 +6
Finland 6 4 0 2 12 7-5 +2
Ierland 6 0 3 3 3 1-4 -3
Bulgarije 6 0 2 4 2 2-7 -5

gedegradeerd uit League B Noord Ierland Slowakije Turkije Bulgarije
gepromoveerd uit League C Montenegro ArmeniŽ SloveniŽ AlbaniŽ

Eindstanden League C
Groep 1
w g g v p v-t  
Montenegro 6 4 1 1 13 10-2 +8
Luxemburg 6 3 1 2 10 7-5 +2
Azerbaidbjan 6 1 3 2 6 2-4 -2
Cyprus 6 1 1 4 4 2-10 -8
Groep 2
w g g v p v-t  
ArmeniŽ 6 3 2 1 11 9-6 +3
Noord MacedoniŽ 6 2 3 1 9 9-8 +1
GeorgiŽ 6 1 4 1 7 6-6 0
Estland 6 0 3 3 3 5-9 -4
Groep 3
w g g v p v-t  
SloveniŽ 6 4 2 0 14 8-1 +7
Griekenland 6 3 3 0 12 6-1 +5
Kosovo 6 1 2 3 5 4-6 -2
MoldaviŽ 6 0 1 5 1 1-11 -10
Groep 4
w g g v p v-t  
AlbaniŽ 6 3 2 1 11 8-4 +4
Wit Rusland 6 3 1 2 10 10-8 +2
Litouwen 6 2 2 2 8 5-7 -2
Kazachstan 6 1 1 4 4 5-9 -4

gedegradeerd uit League C Cyprus Estland MoldaviŽ Kazachstan
gepromoveerd uit League D FaeroŽr Gibraltar

Eindstanden League D
Groep 1
w g g v p v-t  
FaeroŽr 6 3 3 0 12 9-5 +4
Malta 6 2 3 1 9 8-6 +2
Letland 6 1 4 1 7 8-4 +4
Andorra 6 0 2 4 2 1-11 -10
Groep 2
w g g v p v-t  
Gibraltar 4 2 2 0 8 3-1 +2
Liechtenstein 4 1 2 1 5 2-1 +1
San Marino 4 0 2 2 1 0-3 -3

gepromoveerd uit League D FaeroŽr Gibraltar