home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021
<

Beginstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021


1
28 augustus 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1-2
21:00 eerste periode SC Cambuur NEC 2-0
29 augustus 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Jong PSV Excelsior 1-6
18:45 eerste periode TOP Oss Helmond Sport 1-2
21:00 eerste periode NAC Breda Jong AZ 6-1
30 augustus 2020 zondag 12:15 eerste periode SC Telstar FC Volendam 2-2
14:30 eerste periode Jong Ajax Roda JC 0-4
16:45 eerste periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles 0-0
20:00 eerste periode Almere City FC MVV 0-0
31 augustus 2020 maandag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Den Bosch 4-2
2
5 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode FC Eindhoven SC Telstar 2-3
18:45 eerste periode MVV SC Cambuur 1-7
21:00 eerste periode Roda JC TOP Oss 3-0
6 september 2020 zondag 12:15 eerste periode Excelsior Almere City FC 4-6
16:45 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport NAC Breda 0-2
14 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong PSV 1-2
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-2
15 september 2020 dinsdag 21:00 eerste periode FC Volendam NEC 1-3
13 oktober 2020 dinsdag 18:00 eerste periode Go Ahead Eagles De Graafschap
3
11 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode FC Volendam Jong FC Utrecht 0-1
eerste periode FC Dordrecht Excelsior 1-3
eerste periode FC Eindhoven Helmond Sport 0-0
21:00 eerste periode Jong AZ Jong PSV 1-4
eerste periode NEC Jong Ajax 2-1
eerste periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 0-2
12 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode De Graafschap Roda JC 4-0
13 september 2020 zondag 20:00 eerste periode SC Telstar MVV 1-2
14 september 2020 maandag 20:00 eerste periode NAC Breda FC Den Bosch 2-1
15 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
4
18 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong PSV FC Eindhoven 1-2
eerste periode Helmond Sport FC Volendam 0-1
21:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax 0-3
eerste periode Roda JC FC Dordrecht 4-0
19 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode TOP Oss SC Cambuur 2-2
20 september 2020 zondag 20:00 eerste periode NEC Almere City FC
21 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong AZ De Graafschap
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht NAC Breda
22 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Excelsior SC Telstar
21:00 eerste periode FC Den Bosch MVV
5
25 september vrijdag 18:45 eerste periode Almere City FC Helmond Sport
eerste periode FC Dordrecht Jong AZ
21:00 eerste periode MVV TOP Oss
eerste periode SC Cambuur Jong FC Utrecht
26 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NAC Breda Jong PSV
27 september 2020 zondag 12:15 eerste periode De Graafschap NEC
20:00 eerste periode FC Volendam Go Ahead Eagles
28 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Excelsior
21:00 eerste periode SC Telstar FC Den Bosch
29 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Eindhoven Roda JC
6
2 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht
eerste periode Jong PSV SC Telstar
21:00 eerste periode Jong AZ MVV
21:00 eerste periode NAC Breda Jong Ajax
3 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NEC FC Eindhoven
4 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode Roda JC FC Volendam
5 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Excelsior De Graafschap
21:00 eerste periode TOP Oss FC Dordrecht
6 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC
21:00 eerste periode Helmond Sport SC Cambuur
7
9 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode De Graafschap NAC Breda
21:00 eerste periode FC Eindhoven Excelsior
10 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode MVV Go Ahead Eagles
18:45 eerste periode Almere City FC Roda JC
21:00 eerste periode SC Telstar TOP Oss
11 oktober 2020 zondag 12:15 eerste periode FC Den Bosch Helmond Sport
14:30 eerste periode SC Cambuur FC Dordrecht
19 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong FC Utrecht
21:00 eerste periode Jong AZ FC Volendam
20 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Jong PSV NEC
8
16 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht NEC
eerste periode Jong Ajax Jong AZ
eerste periode Helmond Sport De Graafschap
21:00 eerste periode NAC Breda SC Cambuur
eerste periode FC Volendam Jong PSV
eerste periode Excelsior MVV
17 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven
18 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Almere City FC
19 oktober 2020 maandag 20:00 eerste periode Roda JC SC Telstar
20 oktober 2020 dinsdag 21:00 eerste periode TOP Oss FC Den Bosch
9
23 oktober 2020 vrijdag 21:00 eerste periode Almere City FC NAC Breda
eerste periode SC Cambuur Roda JC
eerste periode FC Den Bosch Excelsior
eerste periode FC Eindhoven Jong AZ
eerste periode De Graafschap Jong PSV
eerste periode MVV Jong Ajax
eerste periode NEC Go Ahead Eagles
eerste periode SC Telstar Helmond Sport
eerste periode Jong FC Utrecht TOP Oss
eerste periode FC Volendam FC Dordrecht

10
30 oktober 2020 vrijdag 20:00 tweede periode Jong Ajax Almere City FC
tweede periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht
tweede periode Helmond Sport MVV
tweede periode NEC NAC Breda
tweede periode TOP Oss De Graafschap
tweede periode Roda JC FC Den Bosch
tweede periode Go Ahead Eagles Excelsior
tweede periode FC Volendam FC Eindhoven
2 november 2020 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ SC Telstar
tweede periode Jong PSV SC Cambuur
11
6 november 2020 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong AZ
tweede periode SC Cambuur Jong Ajax
tweede periode FC Den Bosch Jong PSV
tweede periode FC Eindhoven FC Dordrecht
tweede periode Excelsior TOP Oss
tweede periode De Graafschap FC Volendam
tweede periode MVV NAC Breda
tweede periode NEC Helmond Sport
tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles
tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC
12
13 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Helmond Sport Excelsior
21:00 tweede periode TOP Oss FC Eindhoven
14 november 2020 zaterdag 16:30 tweede periode FC Dordrecht De Graafschap
18:45 tweede periode NAC Breda SC Telstar
21:00 tweede periode Roda JC MVV
15 november 2020 zondag 12:15 tweede periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch
14:30 tweede periode SC Cambuur Almere City FC
23 november 2020 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht
tweede periode Jong Ajax FC Volendam
tweede periode Jong AZ NEC
13
20 november 2020 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Go Ahead Eagles
tweede periode FC Den Bosch Jong Ajax
tweede periode FC Eindhoven NAC Breda
tweede periode Excelsior Jong AZ
tweede periode De Graafschap SC Cambuur
tweede periode MVV Jong PSV
tweede periode NEC Roda JC
tweede periode SC Telstar FC Dordrecht
tweede periode Jong FC Utrecht Helmond Sport
tweede periode FC Volendam TOP Oss
14
27 november 2020 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam Almere City FC
tweede periode SC Cambuur FC Den Bosch
tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax
tweede periode FC Eindhoven De Graafschap
tweede periode Go Ahead Eagles Jong AZ
tweede periode NEC MVV
tweede periode TOP Oss NAC Breda
tweede periode Roda JC Excelsior
30 november 2020 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong PSV
tweede periode Jong FC Utrecht SC Telstar
15
4 december 2020 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Jong FC Utrecht
tweede periode FC Den Bosch NEC
tweede periode Helmond Sport Go Ahead Eagles
tweede periode MVV De Graafschap
tweede periode NAC Breda FC Dordrecht
tweede periode Jong PSV Roda JC
tweede periode SC Telstar SC Cambuur
7 december 2020 maandag 20:00 tweede periode Excelsior FC Den Bosch
tweede periode Jong Ajax FC Eindhoven
tweede periode Jong AZ TOP Oss
16
11 december 2020 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC
tweede periode SC Cambuur Jong AZ
tweede periode FC Dordrecht NEC
tweede periode FC Eindhoven MVV
tweede periode Go Ahead Eagles NAC Breda
tweede periode De Graafschap Jong Ajax
tweede periode TOP Oss Jong PSV
tweede periode Roda JC Helmond Sport
tweede periode Jong FC Utrecht Excelsior
tweede periode FC Volendam FC Den Bosch
17
18 december 2020 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC
tweede periode FC Den Bosch FC Eindhoven
tweede periode Excelsior SC Cambuur
tweede periode De Graafschap Jong FC Utrecht
tweede periode MVV FC Dordrecht
tweede periode NAC Breda FC Volendam
tweede periode NEC TOP Oss
tweede periode Roda JC Go Ahead Eagles
21 december 2020 maandag 20:00 tweede periode Jong Ajax SC Telstar
tweede periode Jong AZ Helmond Sport
18
3 januari 2021 zondag 12:15 tweede periode Excelsior NAC Breda
14:30 tweede periode FC Eindhoven SC Cambuur
tweede periode SC Telstar NEC
16:45 tweede periode Almere City FC De Graafschap
tweede periode FC Volendam MVV
4 januari 2021 maandag 20:00 tweede periode Jong AZ Roda JC
tweede periode Helmond Sport FC Dordrecht
tweede periode TOP Oss Jong Ajax
tweede periode Jong PSV Go Ahead Eagles
tweede periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch
19
8 januari 2021 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven
tweede periode Jong Ajax Helmond Sport
tweede periode SC Cambuur FC Volendam
tweede periode FC Den Bosch Jong AZ
tweede periode FC Dordrecht Jong PSV
tweede periode Go Ahead Eagles TOP Oss
tweede periode De Graafschap SC Telstar
tweede periode MVV Jong FC Utrecht
tweede periode NAC Breda Roda JC
tweede periode NEC Excelsior

20
15 januari 2021 vrijdag 20:00 derde periode Jong AZ Almere City FC
derde periode FC Dordrecht FC Volendam
derde periode Excelsior FC Eindhoven
derde periode Go Ahead Eagles MVV
derde periode Helmond Sport FC Den Bosch
derde periode NEC SC Cambuur
derde periode TOP Oss SC Telstar
derde periode Roda JC De Graafschap
18 januari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong PSV NAC Breda
derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax
21
22 januari 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Dordrecht
derde periode SC Cambuur Jong PSV
derde periode FC Den Bosch NAC Breda
derde periode FC Eindhoven NEC
derde periode MVV Helmond Sport
derde periode TOP Oss Excelsior
derde periode Roda JC Jong FC Utrecht
derde periode FC Volendam De Graafschap
derde periode SC Telstar Jong AZ
25 januari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles
22
29 januari 2021 vrijdag 20:00 derde periode NAC Breda Almere City FC
derde periode SC Cambuur MVV
derde periode FC Dordrecht Roda JC
derde periode Excelsior FC Den Bosch
derde periode Go Ahead Eagles FC Volendam
derde periode De Graafschap TOP Oss
derde periode Helmond Sport SC Telstar
derde periode NEC Jong FC Utrecht
derde periode Jong PSV Jong Ajax
1 februari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong AZ FC Eindhoven
23
5 februari 2021 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch De Graafschap
derde periode FC Eindhoven Go Ahead Eagles
derde periode MVV NEC
derde periode TOP Oss Jong AZ
derde periode Roda JC Jong PSV
derde periode SC Telstar NAC Breda
derde periode FC Volendam Excelsior
6 februari 2021 zaterdag 18:45 derde periode Helmond Sport Almere City FC
8 februari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax SC Cambuur
derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht
24
12 februari 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Volendam
derde periode SC Cambuur TOP Oss
derde periode Excelsior Roda JC
derde periode Go Ahead Eagles SC Telstar
derde periode De Graafschap MVV
derde periode NAC Breda FC Eindhoven
derde periode NEC FC Den Bosch
derde periode Jong PSV Helmond Sport
15 februari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Dordrecht
derde periode Jong AZ Jong FC Utrecht
25
19 februari 2021 vrijdag 20:00 derde periode TOP Oss Almere City FC
derde periode FC Dordrecht NAC Breda
derde periode Helmond Sport Roda JC
derde periode MVV Excelsior
derde periode SC Telstar FC Eindhoven
derde periode FC Volendam Jong Ajax
21 februari 2021 zondag derde periode NEC De Graafschap
22 februari 2021 maandag 20:00 derde periode Jong AZ Go Ahead Eagles
derde periode Jong PSV FC Den Bosch
derde periode Jong FC Utrecht SC Cambuur
26
26 februari 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC SC Cambuur
derde periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht
derde periode FC Dordrecht Helmond Sport
derde periode FC Eindhoven FC Volendam
derde periode Go Ahead Eagles Jong PSV
derde periode De Graafschap Jong AZ
derde periode MVV SC Telstar
derde periode NAC Breda TOP Oss
derde periode Roda JC NEC
1 maart 2021 maandag 20:00 derde periode Excelsior Jong Ajax
27
5 maart 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Excelsior
derde periode SC Cambuur SC Telstar
derde periode De Graafschap FC Eindhoven
derde periode Helmond Sport NEC
derde periode TOP Oss Go Ahead Eagles
derde periode Jong PSV FC Dordrecht
derde periode FC Volendam Roda JC
8 maart 2021 maandag 20:00 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch
derde periode Jong AZ NAC Breda
derde periode Jong FC Utrecht MVV
28
12 maart 2021 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Almere City FC
derde periode FC Den Bosch FC Volendam
derde periode FC Dordrecht TOP Oss
derde periode Excelsior Jong FC Utrecht
derde periode Go Ahead Eagles SC Cambuur
derde periode MVV Jong AZ
derde periode NAC Breda Helmond Sport
derde periode NEC Jong PSV
derde periode Roda JC Jong Ajax
derde periode SC Telstar De Graafschap
29
19 maart 2021 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Den Bosch
derde periode Jong Ajax MVV
derde periode SC Cambuur FC Eindhoven
derde periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht
derde periode De Graafschap Excelsior
derde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht
derde periode TOP Oss NEC
derde periode Jong PSV Jong AZ
derde periode SC Telstar Roda JC
derde periode FC Volendam NAC Breda

30
15 maart 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong Ajax
vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV
vierde periode NEC FC Volendam
26/27/28 maart 2021 vierde periode MVV Almere City FC
vierde periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles
vierde periode FC Dordrecht SC Telstar
vierde periode FC Eindhoven TOP Oss
vierde periode NAC Breda De Graafschap
vierde periode Roda JC SC Cambuur
28 maart 2021 zondag vierde periode Excelsior Helmond Sport
31
2 april 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC NEC
vierde periode Jong Ajax NAC Breda
vierde periode FC Den Bosch TOP Oss
vierde periode Excelsior Jong PSV
vierde periode Go Ahead Eagles Roda JC
vierde periode De Graafschap FC Dordrecht
vierde periode Helmond Sport Jong AZ
vierde periode MVV FC Eindhoven
vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht
vierde periode FC Volendam SC Cambuur
32
5 april 2021 maandag 14:30 vierde periode Roda JC Almere City FC
vierde periode Jong AZ FC Den Bosch
vierde periode SC Cambuur Excelsior
vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven
vierde periode Helmond Sport Jong Ajax
vierde periode NAC Breda Go Ahead Eagles
vierde periode NEC SC Telstar
vierde periode TOP Oss FC Volendam
vierde periode Jong PSV MVV
vierde periode Jong FC Utrecht De Graafschap
33
9 april 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar
vierde periode FC Den Bosch SC Cambuur
vierde periode FC Eindhoven Jong PSV
vierde periode Excelsior NEC
vierde periode MVV Roda JC
vierde periode NAC Breda Jong FC Utrecht
vierde periode FC Volendam Helmond Sport
11 april 2021 zondag 14:30 vierde periode De Graafschap Go Ahead Eagles
12 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong Ajax TOP Oss
vierde periode Jong AZ FC Dordrecht
34
16 april 201 vrijdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Almere City FC
vierde periode SC Cambuur Helmond Sport
vierde periode FC Dordrecht FC Den Bosch
vierde periode FC Eindhoven Jong Ajax
vierde periode NEC Jong AZ
vierde periode TOP Oss MVV
vierde periode Roda JC NAC Breda
vierde periode SC Telstar Excelsior
vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam
19 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV De Graafschap
35
23 april 2020 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Almere City FC
vierde periode Jong Ajax NEC
vierde periode Jong AZ SC Cambuur
vierde periode FC Den Bosch Roda JC
vierde periode FC Dordrecht MVV
vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven
vierde periode Jong PSV TOP Oss
vierde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles
vierde periode NAC Breda Excelsior
25 april 2021 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam SC Telstar
36
30 april 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong Ajax
vierde periode SC Cambuur De Graafschap
vierde periode FC Eindhoven FC Den Bosch
vierde periode Excelsior FC Dordrecht
vierde periode MVV FC Volendam
vierde periode TOP Oss Jong FC Utrecht
vierde periode Roda JC Jong AZ
vierde periode SC Telstar Jong PSV
2 mei 2021 zondag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles Helmond Sport
vierde periode NEC NAC Breda
37
7 mei 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC
vierde periode Jong Ajax De Graafschap
vierde periode Jong AZ Excelsior
vierde periode FC Den Bosch SC Telstar
vierde periode FC Dordrecht SC Cambuur
vierde periode Go Ahead Eagles NEC
vierde periode Helmond Sport TOP Oss
vierde periode NAC Breda MVV
vierde periode Jong PSV FC Volendam
vierde periode Roda JC FC Eindhoven
38
14 mei 2021 vrijdag 20:00 Almere City FC Jong PSV
vierde periode SC Cambuur NAC Breda
vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht
vierde periode Excelsior Go Ahead Eagles
vierde periode De Graafschap Helmond Sport
vierde periode MVV FC Den Bosch
vierde periode NEC FC Dordrecht
vierde periode TOP Oss Roda JC
vierde periode SC Telstar Jong Ajax
vierde periode FC Volendam Jong AZ



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2020-2021