home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021
< >

Eindstand Keuken Kampioen Divisie seizoen 2020-2021

1
28 augustus 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1-2
21:00 eerste periode SC Cambuur NEC 2-0
29 augustus 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Jong PSV Excelsior 1-6
18:45 eerste periode TOP Oss Helmond Sport 1-2
21:00 eerste periode NAC Breda Jong AZ 6-1
30 augustus 2020 zondag 12:15 eerste periode SC Telstar FC Volendam 2-2
14:30 eerste periode Jong Ajax Roda JC 0-4
16:45 eerste periode FC Dordrecht Go Ahead Eagles 0-0
20:00 eerste periode Almere City FC MVV 0-0
31 augustus 2020 maandag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Den Bosch 4-2
2
5 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode FC Eindhoven SC Telstar 2-3
18:45 eerste periode MVV SC Cambuur 1-7
21:00 eerste periode Roda JC TOP Oss 3-0
6 september 2020 zondag 12:15 eerste periode Excelsior Almere City FC 4-6
16:45 eerste periode FC Den Bosch FC Dordrecht 2-1
20:00 eerste periode Helmond Sport NAC Breda 0-2
14 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong PSV 1-2
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht Jong AZ 1-2
15 september 2020 dinsdag 21:00 eerste periode FC Volendam NEC 1-3
13 oktober 2020 dinsdag 18:00 eerste periode Go Ahead Eagles De Graafschap 0-0
3
11 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode FC Volendam Jong FC Utrecht 0-1
18:45 eerste periode FC Dordrecht Excelsior 1-3
18:45 eerste periode FC Eindhoven Helmond Sport 0-0
21:00 eerste periode Jong AZ Jong PSV 1-4
21:00 eerste periode NEC Jong Ajax 2-1
21:00 eerste periode SC Cambuur Go Ahead Eagles 0-2
12 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode De Graafschap Roda JC 4-0
13 september 2020 zondag 20:00 eerste periode SC Telstar MVV 1-2
14 september 2020 maandag 20:00 eerste periode NAC Breda FC Den Bosch 2-1
15 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Almere City FC TOP Oss 3-0
4
18 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong PSV FC Eindhoven 1-2
18:45 eerste periode Helmond Sport FC Volendam 0-1
21:00 eerste periode Go Ahead Eagles Jong Ajax 0-3
21:00 eerste periode Roda JC FC Dordrecht 4-0
19 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode TOP Oss SC Cambuur 2-2
20 september 2020 zondag 20:00 eerste periode NEC Almere City FC 0-1
21 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong AZ De Graafschap 7-3
21:00 eerste periode Jong FC Utrecht NAC Breda 0-2
22 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Excelsior SC Telstar 1-2
21:00 eerste periode FC Den Bosch MVV 2-0
5
25 september 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Almere City FC Helmond Sport 2-0
18:45 eerste periode FC Dordrecht Jong AZ 2-0
21:00 eerste periode MVV TOP Oss 3-0
21:00 eerste periode SC Cambuur Jong FC Utrecht 5-2
26 september 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NAC Breda Jong PSV 2-1
27 september 2020 zondag 12:15 eerste periode De Graafschap NEC 2-0
20:00 eerste periode FC Volendam Go Ahead Eagles 0-0
28 september 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Excelsior 3-0
21:00 eerste periode SC Telstar FC Den Bosch 6-1
29 september 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Eindhoven Roda JC 3-3
6
2 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 2-3
18:45 eerste periode Jong PSV SC Telstar 3-0
21:00 eerste periode Jong AZ MVV 3-3
21:00 eerste periode NAC Breda Jong Ajax 4-0
3 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode NEC FC Eindhoven 6-0
4 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode Roda JC FC Volendam 1-1
5 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Excelsior De Graafschap 1-2
21:00 eerste periode TOP Oss FC Dordrecht 2-0
6 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC
21:00 eerste periode Helmond Sport SC Cambuur 1-5
15 oktober 2020 donderdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Almere City FC 1-1
7
9 oktober 2020 vrijdag 21:00 eerste periode FC Eindhoven Excelsior 1-1
10 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode MVV Go Ahead Eagles 0-2
18:45 eerste periode Almere City FC Roda JC 2-1
21:00 eerste periode SC Telstar TOP Oss 1-1
11 oktober 2020 zondag 14:30 eerste periode SC Cambuur FC Dordrecht 5-0
12 oktober 2020 maandag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Helmond Sport 1-2
19 oktober 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong Ajax Jong FC Utrecht 3-2
21:00 eerste periode Jong AZ FC Volendam 2-6
20 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode Jong PSV NEC 1-1
11 november 2020 woensdag 18:45 eerste periode De Graafschap NAC Breda 1-0
8
16 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht NEC 1-4
18:45 eerste periode Jong Ajax Jong AZ 3-2
21:00 eerste periode FC Volendam Jong PSV 5-1
21:00 eerste periode Excelsior MVV 2-0
17 oktober 2020 zaterdag 16:30 eerste periode Go Ahead Eagles FC Eindhoven 3-0
18 oktober 2020 zondag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Almere City FC 2-2
19 oktober 2020 maandag 17:30 eerste periode Helmond Sport De Graafschap 1-2
20:00 eerste periode Roda JC SC Telstar 1-1
20 oktober 2020 dinsdag 18:45 eerste periode NAC Breda SC Cambuur 0-4
21:00 eerste periode TOP Oss FC Den Bosch 2-0
9
23 oktober 2020 vrijdag 18:45 eerste periode MVV Jong Ajax 1-5
18:45 eerste periode NEC Go Ahead Eagles 2-1
18:45 eerste periode SC Telstar Helmond Sport 2-0
18:45 eerste periode FC Volendam FC Dordrecht 7-1
21:00 eerste periode Almere City FC NAC Breda 2-0
21:00 eerste periode SC Cambuur Roda JC 3-0
21:00 eerste periode FC Den Bosch Excelsior 0-1
21:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AZ 3-0
21:00 eerste periode De Graafschap Jong PSV 2-1
14 december 2020 maandag 18:45 eerste periode Jong FC Utrecht TOP Oss 0-1
Eindstand eerste periode


10
30 oktober 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Jong Ajax Almere City FC 1-4
18:45 tweede periode Helmond Sport MVV 1-1
21:00 tweede periode NAC Breda NEC 0-1
21:00 tweede periode TOP Oss De Graafschap 0-2
31 oktober 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Go Ahead Eagles Excelsior 0-0
16:30 tweede periode Roda JC FC Den Bosch 0-0
1 november 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Volendam FC Eindhoven 2-0
2 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ SC Telstar 1-1
3 november 2020 dinsdag 18:45 tweede periode FC Dordrecht Jong FC Utrecht 0-3
30 november 2020 maandag 16:30 tweede periode Jong PSV SC Cambuur 0-1
11
6 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode FC Den Bosch Jong PSV 1-2
18:45 tweede periode MVV NAC Breda 1-4
6 november 2020 vrijdag 21:00 tweede periode Almere City FC Jong AZ 2-0
21:00 tweede periode NEC Helmond Sport 2-2
7 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode De Graafschap FC Volendam 2-5
16:30 tweede periode SC Cambuur Jong Ajax 2-3
9 november 2020 maandag 18:45 tweede periode FC Eindhoven FC Dordrecht 5-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht Roda JC 2-0
10 november 2020 dinsdag 18:45 tweede periode Excelsior TOP Oss 3-0
21:00 tweede periode SC Telstar Go Ahead Eagles 1-2
12
13 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Helmond Sport Excelsior 2-1
21:00 tweede periode TOP Oss FC Eindhoven 0-1
14 november 2020 zaterdag 16:30 tweede periode FC Dordrecht De Graafschap 0-2
18:45 tweede periode NAC Breda SC Telstar 1-0
21:00 tweede periode Roda JC MVV 2-0
15 november 2020 zondag 12:15 tweede periode Go Ahead Eagles FC Den Bosch 3-0
20:00 tweede periode SC Cambuur Almere City FC 7-2
23 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ NEC 0-3
21:00 tweede periode Jong Ajax FC Volendam 1-1
24 november 2020 dinsdag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong FC Utrecht 1-1
13
19 november 2020 donderdag 18:45 tweede periode SC Telstar FC Dordrecht 2-0
21:00 tweede periode De Graafschap SC Cambuur 0-2
20 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Excelsior Jong AZ 4-1
18:45 tweede periode NEC Roda JC 1-1
18:45 tweede periode FC Volendam TOP Oss 1-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht Helmond Sport 2-1
21:00 tweede periode FC Den Bosch Jong Ajax 2-2
21:00 tweede periode MVV Jong PSV 3-3
21 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode FC Eindhoven NAC Breda 2-4
16:30 tweede periode Almere City FC Go Ahead Eagles 3-0
14
27 november 2020 vrijdag 18:45 tweede periode SC Cambuur FC Den Bosch 3-1
18:45 tweede periode TOP Oss NAC Breda 0-0
21:00 tweede periode FC Volendam Almere City FC 2-2
21:00 tweede periode Helmond Sport Jong PSV 1-0
28 november 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Roda JC Excelsior 3-1
16:30 tweede periode FC Dordrecht Jong Ajax 3-1
29 november 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Eindhoven De Graafschap 3-2
30 november 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong FC Utrecht SC Telstar 1-2
21:00 tweede periode NEC MVV 2-1
1 december 2020 dinsdag 18:45 tweede periode Go Ahead Eagles Jong AZ 0-1
15
4 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode MVV De Graafschap 2-3
18:45 tweede periode SC Telstar SC Cambuur 1-2
21:00 tweede periode Almere City FC Jong FC Utrecht 4-1
21:00 tweede periode Helmond Sport Go Ahead Eagles 0-2
5 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode Jong AZ TOP Oss 0-1
16:30 tweede periode Jong PSV Roda JC 1-1
6 december 2020 zondag 12:15 tweede periode FC Den Bosch NEC 2-2
20:00 tweede periode NAC Breda FC Dordrecht 0-1
7 december 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong Ajax FC Eindhoven 1-1
21:00 tweede periode Excelsior FC Volendam 2-3
16
11 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode Jong FC Utrecht Excelsior 3-2
18:45 tweede periode FC Volendam FC Den Bosch 6-0
18:45 tweede periode TOP Oss Jong PSV 3-2
21:00 tweede periode SC Telstar Almere City FC 2-3
21:00 tweede periode Go Ahead Eagles NAC Breda 0-0
21:00 tweede periode De Graafschap Jong Ajax 2-2
12 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode FC Dordrecht NEC 1-2
16:30 tweede periode SC Cambuur Jong AZ 2-0
21:00 tweede periode FC Eindhoven MVV 4-0
14 december 2020 maandag 21:00 tweede periode Roda JC Helmond Sport 2-2
17
18 december 2020 vrijdag 18:45 tweede periode NAC Breda FC Volendam 3-0
18:45 tweede periode FC Den Bosch FC Eindhoven 1-1
21:00 tweede periode MVV FC Dordrecht 3-1
21:00 tweede periode Jong AZ Helmond Sport 2-2
19 december 2020 zaterdag 14:00 tweede periode De Graafschap Jong FC Utrecht 3-1
16:30 tweede periode NEC TOP Oss 0-1
20 december 2020 zondag 12:15 tweede periode Excelsior SC Cambuur 0-1
20:00 tweede periode Roda JC Go Ahead Eagles 0-3
21 december 2020 maandag 18:45 tweede periode Jong PSV Almere City FC 1-2
21:00 tweede periode Jong Ajax SC Telstar 1-2
18
2 januari 2021 zaterdag 18:45 tweede periode Helmond Sport FC Dordrecht 5-2
21:00 tweede periode Almere City FC De Graafschap 1-0
3 januari 2021 zondag 12:15 tweede periode Excelsior NAC Breda 0-3
14:30 tweede periode FC Eindhoven SC Cambuur 2-5
16:45 tweede periode SC Telstar NEC 5-2
20:00 tweede periode FC Volendam MVV 0-1
4 januari 2021 maandag 18:45 tweede periode Jong AZ Roda JC 0-1
21:00 tweede periode Jong FC Utrecht FC Den Bosch 3-1
5 januari 2021 dinsdag 18:45 tweede periode Jong PSV Go Ahead Eagles 2-3
21:00 tweede periode TOP Oss Jong Ajax 1-0
19
8 januari 2021 vrijdag 18:45 tweede periode De Graafschap SC Telstar 2-0
18:45 tweede periode MVV Jong FC Utrecht 0-2
18:45 tweede periode NEC Excelsior 3-2
21:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven 0-0
21:00 tweede periode SC Cambuur FC Volendam 0-1
21:00 tweede periode NAC Breda Roda JC 2-2
9 januari 2021 zaterdag 14:00 tweede periode Jong Ajax Helmond Sport 2-2
10 januari 2021 zondag 20:15 tweede periode Go Ahead Eagles TOP Oss 1-0
11 januari 2021 maandag 18:45 tweede periode FC Den Bosch Jong AZ 1-2
21:00 tweede periode FC Dordrecht Jong PSV
Eindstand tweede periode


20
15 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Dordrecht FC Volendam 0-0
18:45 derde periode Excelsior FC Eindhoven 1-0
18:45 derde periode Roda JC De Graafschap 1-3
21:00 derde periode Jong AZ Almere City FC 2-5
21:00 derde periode Go Ahead Eagles MVV 3-0
21:00 derde periode Helmond Sport FC Den Bosch 4-0
16 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode TOP Oss SC Telstar 1-4
17 januari 2021 zondag 12:15 derde periode NEC SC Cambuur 0-0
18 januari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht Jong Ajax 1-2
21:00 derde periode Jong PSV NAC Breda 1-1
21
22 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode SC Cambuur Jong PSV 1-5
18:45 derde periode MVV Helmond Sport 1-1
21:00 derde periode Almere City FC FC Dordrecht 3-0
21:00 derde periode SC Telstar Jong AZ 2-2
23 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Den Bosch NAC Breda 1-1
16:30 derde periode TOP Oss Excelsior 1-3
24 januari 2021 zondag 12:15 derde periode FC Volendam De Graafschap 1-4
20:00 derde periode Roda JC Jong FC Utrecht 2-1
25 januari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax Go Ahead Eagles 0-2
21:00 derde periode FC Eindhoven NEC 0-1
22
29 januari 2021 vrijdag 18:45 derde periode Jong PSV Jong Ajax 1-2
18:45 derde periode Helmond Sport SC Telstar 1-1
21:00 derde periode De Graafschap TOP Oss 2-1
21:00 derde periode NEC Jong FC Utrecht 2-0
30 januari 2021 zaterdag 14:00 derde periode Excelsior FC Den Bosch 4-4
16:30 derde periode FC Dordrecht Roda JC 0-5
31 januari 2021 zondag 20:00 derde periode SC Cambuur MVV 2-0
1 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong AZ FC Eindhoven 3-2
21:00 derde periode NAC Breda Almere City FC 4-0
2 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode Go Ahead Eagles FC Volendam 1-3
23
5 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Eindhoven Go Ahead Eagles 0-2
18:45 derde periode TOP Oss Jong AZ 6-0
21:00 derde periode FC Volendam Excelsior 0-2
21:00 derde periode Roda JC Jong PSV 5-1
6 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Den Bosch De Graafschap 2-3
16:30 derde periode MVV NEC 2-1
16 februari 2021 dinsdag 16:45 derde periode Helmond Sport Almere City FC 2-1
21:00 derde periode SC Telstar NAC Breda 1-2
19 februari 2021 vrijdag 16:30 derde periode Jong Ajax SC Cambuur 1-1
2 maart 2021 dinsdag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht FC Dordrecht 3-1
24
12 februari 2021 vrijdag 16:30 derde periode Jong AZ Jong FC Utrecht 3-2
derde periode NAC Breda FC Eindhoven 2-1
13 februari 2021 zaterdag 12:00 derde periode Go Ahead Eagles SC Telstar 1-0
14:15 derde periode De Graafschap MVV 1-0
15 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax FC Dordrecht 1-2
21:00 derde periode Excelsior Roda JC 1-3
16 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode SC Cambuur TOP Oss 3-0
23 februari 2021 dinsdag 21:00 derde periode Jong PSV Helmond Sport 2-2
2 maart 2021 dinsdag 16:30 derde periode NEC FC Den Bosch 4-1
3 maart 2021 woensdag 18:45 derde periode Almere City FC FC Volendam 1-2
25
19 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode FC Dordrecht NAC Breda 2-3
18:45 derde periode Jong PSV FC Den Bosch 1-0
21:00 derde periode Helmond Sport Roda JC 1-2
21:00 derde periode SC Telstar FC Eindhoven 1-1
20 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode TOP Oss Almere City FC 2-4
16:30 derde periode MVV Excelsior 1-0
21 februari 2021 zondag 12:15 derde periode NEC De Graafschap 1-2
22 februari 2021 maandag 18:45 derde periode Jong AZ Go Ahead Eagles 0-3
21:00 derde periode Jong FC Utrecht SC Cambuur 1-3
23 februari 2021 dinsdag 18:45 derde periode FC Volendam Jong Ajax 3-2
26
26 februari 2021 vrijdag 18:45 derde periode MVV SC Telstar 2-0
18:45 derde periode Go Ahead Eagles Jong PSV 1-0
21:00 derde periode FC Den Bosch Jong FC Utrecht 3-0
21:00 derde periode De Graafschap Jong AZ 1-1
21:00 derde periode Roda JC NEC 1-3
27 februari 2021 zaterdag 14:00 derde periode FC Eindhoven FC Volendam 1-1
16:30 derde periode FC Dordrecht Helmond Sport 2-1
28 februari 2021 zondag 12:15 derde periode Almere City FC SC Cambuur 0-2
1 maart 2021 maandag 18:45 derde periode Excelsior Jong Ajax 5-1
21:00 derde periode NAC Breda TOP Oss 3-0
27
5 maart 2021 vrijdag 18:45 derde periode Jong FC Utrecht MVV 0-1
18:45 derde periode Helmond Sport NEC 0-7
21:00 derde periode SC Cambuur SC Telstar 3-1
21:00 derde periode TOP Oss Go Ahead Eagles 0-4
6 maart 2021 zaterdag 14:00 derde periode Almere City FC Excelsior 4-1
16:30 derde periode FC Volendam Roda JC 3-4
7 maart 2021 zondag 20:00 derde periode De Graafschap FC Eindhoven 1-0
8 maart 2021 maandag 18:45 derde periode Jong Ajax FC Den Bosch 1-2
21:00 derde periode Jong AZ NAC Breda 2-3
9 maart 2021 dinsdag 18:45 derde periode Jong PSV FC Dordrecht 0-1
28
12 maart 2021 vrijdag 14:00 derde periode MVV Jong AZ 3-2
16:30 derde periode FC Eindhoven Almere City FC 1-3
18:45 derde periode FC Den Bosch FC Volendam 1-5
18:45 derde periode FC Dordrecht TOP Oss 1-3
18:45 derde periode NEC Jong PSV 2-0
18:45 derde periode Excelsior Jong FC Utrecht 2-0
21:00 derde periode Go Ahead Eagles SC Cambuur 0-0
21:00 derde periode NAC Breda Helmond Sport 3-2
21:00 derde periode Roda JC Jong Ajax 2-2
21:00 derde periode SC Telstar De Graafschap 1-2
Eindstand derde periode



29
19 maart 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC FC Den Bosch 2-0
20:00 vierde periode Jong Ajax MVV 4-3
20:00 vierde periode Go Ahead Eagles FC Dordrecht 5-1
20:00 vierde periode De Graafschap Excelsior 1-1
20:00 vierde periode Helmond Sport Jong FC Utrecht 2-1
20:00 vierde periode TOP Oss NEC 2-1
20:00 vierde periode Jong PSV Jong AZ 3-0
20:00 vierde periode SC Telstar Roda JC 3-1
20:00 vierde periode FC Volendam NAC Breda 2-1
22 maart 2021 maandag 20:00 vierde periode SC Cambuur FC Eindhoven 3-0
30
15 maart 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong AZ Jong Ajax 2-1
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Jong PSV 1-6
20:00 vierde periode NEC FC Volendam 1-0
26 maart 2021 vrijdag 18:45 vierde periode MVV Almere City FC 2-0
21:00 vierde periode FC Eindhoven TOP Oss 0-0
28 maart 2021 zondag 14:30 vierde periode Excelsior Helmond Sport 0-3
16:45 vierde periode Roda JC SC Cambuur 3-1
20:00 vierde periode NAC Breda De Graafschap 3-1
29 maart 2021 maandag 18:45 vierde periode FC Dordrecht SC Telstar 1-0
21:00 vierde periode FC Den Bosch Go Ahead Eagles 3-3
31
2 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode Go Ahead Eagles Roda JC 0-0
20:00 vierde periode Almere City FC NEC 2-0
20:00 vierde periode Jong Ajax NAC Breda 1-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch TOP Oss 1-0
20:00 vierde periode Excelsior Jong PSV 0-0
20:00 vierde periode De Graafschap FC Dordrecht 0-3
20:00 vierde periode Helmond Sport Jong AZ 2-0
20:00 vierde periode MVV FC Eindhoven 2-0
20:00 vierde periode SC Telstar Jong FC Utrecht 2-3
20:00 vierde periode FC Volendam SC Cambuur 0-3
32
5 april 2021 maandag 12:15 vierde periode NEC SC Telstar 1-1
14:30 vierde periode Jong AZ FC Den Bosch 2-1
14:30 vierde periode SC Cambuur Excelsior 7-2
14:30 vierde periode FC Dordrecht FC Eindhoven 1-5
14:30 vierde periode Helmond Sport Jong Ajax 1-1
14:30 vierde periode NAC Breda Go Ahead Eagles 0-1
14:30 vierde periode TOP Oss FC Volendam 2-0
14:30 vierde periode Jong PSV MVV 3-1
14:30 vierde periode Jong FC Utrecht De Graafschap 0-1
16:45 vierde periode Roda JC Almere City FC gest
9 april 2021 vrijdag 17:00 vierde periode-restant Roda JC Almere City FC 0-0
33
9 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode NAC Breda Jong FC Utrecht 3-1
20:00 vierde periode Jong Ajax TOP Oss 0-1
20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Cambuur 3-5
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong PSV 0-2
20:00 vierde periode Excelsior NEC 2-1
20:00 vierde periode FC Volendam Helmond Sport 5-1
11 april 2021 zondag 12:15 vierde periode De Graafschap Go Ahead Eagles 1-0
12 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC SC Telstar 1-1
20:00 vierde periode MVV Roda JC 2-4
20:00 vierde periode Jong AZ FC Dordrecht 4-0
34
16 april 2021 vrijdag 18:00 vierde periode NEC Jong AZ 3-2
20:00 vierde periode SC Cambuur Helmond Sport 4-1
20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Den Bosch 2-6
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong Ajax 3-0
20:00 vierde periode TOP Oss MVV 2-2
20:00 vierde periode Roda JC NAC Breda 3-3
20:00 vierde periode SC Telstar Excelsior 1-1
20:00 vierde periode Jong FC Utrecht FC Volendam 2-3
17 april 2021 zaterdag 20:00 vierde periode Go Ahead Eagles Almere City FC 3-0
19 april 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV De Graafschap 0-2
35
23 april 2021 vrijdag 18:45 vierde periode NAC Breda Excelsior 1-2
18:45 vierde periode Helmond Sport FC Eindhoven 1-0
21:00 vierde periode De Graafschap Almere City FC 2-2
21:00 vierde periode Jong Ajax NEC 0-1
21:00 vierde periode Jong AZ SC Cambuur 2-4
21:00 vierde periode FC Den Bosch Roda JC 7-0
21:00 vierde periode FC Dordrecht MVV 0-1
21:00 vierde periode Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles 0-1
25 april 2021 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam SC Telstar 2-0
3 mei 2021 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV TOP Oss 0-0
36
30 april 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong Ajax 1-0
20:00 vierde periode SC Cambuur De Graafschap 1-1
20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Den Bosch 1-0
20:00 vierde periode Excelsior FC Dordrecht 3-0
20:00 vierde periode MVV FC Volendam 2-2
20:00 vierde periode TOP Oss Jong FC Utrecht 0-4
20:00 vierde periode Roda JC Jong AZ 0-1
20:00 vierde periode SC Telstar Jong PSV 2-2
2 mei 2021 zondag 14:30 vierde periode Go Ahead Eagles Helmond Sport 5-1
3 mei 2021 maandag 20:00 vierde periode NEC NAC Breda 0-2
37
7 mei 2021 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Utrecht Almere City FC 1-3
vierde periode Jong Ajax De Graafschap 1-1
vierde periode Jong AZ Excelsior 2-1
vierde periode FC Den Bosch SC Telstar 4-1
vierde periode FC Dordrecht SC Cambuur 0-1
vierde periode Go Ahead Eagles NEC 2-1
vierde periode Helmond Sport TOP Oss 1-1
vierde periode NAC Breda MVV 2-0
vierde periode Jong PSV FC Volendam 0-1
vierde periode Roda JC FC Eindhoven 2-1
38
12 mei 2021 woensdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV 1-1
20:00 vierde periode SC Cambuur NAC Breda 3-2
20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong FC Utrecht 2-2
20:00 vierde periode Excelsior Go Ahead Eagles 0-1
20:00 vierde periode MVV FC Den Bosch 3-1
20:00 vierde periode NEC FC Dordrecht 2-1
20:00 vierde periode TOP Oss Roda JC 2-0
20:00 vierde periode SC Telstar Jong Ajax 1-2
20:00 vierde periode FC Volendam Jong AZ 2-1
22:00 vierde periode De Graafschap Helmond Sport 0-0
Eindstand vierde periode



Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2020-2021