home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@

Speelschema Eredivisie seizoen 2020-2021
<

Alle wedstrijden van de Eredivisie zijn LIVE te zien op


Tussenstand Eredivisie seizoen 2020-2021


4 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 11 PEC Zwolle Vitesse
5 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 11 RKC Waalwijk VVV-Venlo
18:45 speelronde 11 Fortuna Sittard Willem II
20:00 speelronde 11 AJAX FC Twente
21:00 speelronde 11 Sparta FC Emmen
6 december 2020 zondag 12:15 speelronde 11 Feyenoord Heracles Almelo
14:30 speelronde 11 FC Utrecht ADO Den Haag
14:30 speelronde 11 AZ FC Groningen
16:45 speelronde 11 SC Heerenveen PSV
11 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 12 Heracles Almelo Fortuna Sittard
12 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 12 FC Groningen RKC Waalwijk
18:45 speelronde 12 FC Emmen ADO Den Haag
20:00 speelronde 12 AJAX PEC Zwolle
13 december 2020 zondag 12:15 speelronde 12 Vitesse SC Heerenveen
14:30 speelronde 12 VVV-Venlo Feyenoord
14:30 speelronde 12 Willem II Sparta
16:45 speelronde 12 PSV FC Utrecht
20:00 speelronde 12 FC Twente AZ
18 december 2020 vrijdag 20:00 speelronde 13 PEC Zwolle FC Emmen
19 december 2020 zaterdag 16:30 speelronde 13 Sparta FC Groningen
18:45 speelronde 13 VVV-Venlo FC Twente
20:00 speelronde 13 RKC Waalwijk PSV
21:00 speelronde 13 FC Utrecht Fortuna Sittard
20 december 2020 zondag 12:15 speelronde 13 Vitesse Feyenoord
14:30 speelronde 13 ADO Den Haag AJAX
speelronde 13 SC Heerenveen Heracles Almelo
16:45 speelronde 13 AZ Willem II
22 december 2020 dinsdag 16:30 speelronde 14 Fortuna Sittard RKC Waalwijk
18:45 speelronde 14 FC Emmen FC Utrecht
20:00 speelronde 14 PSV VVV-Venlo
21:00 speelronde 14 FC Twente Sparta
23 december 2020 woensdag 16:30 speelronde 14 AZ Vitesse
18:45 speelronde 14 Willem II AJAX
20:00 speelronde 14 FC Groningen Heracles Almelo
speelronde 14 ADO Den Haag PEC Zwolle
21:00 speelronde 14 Feyenoord SC Heerenveen
27 december 2020 zondag 14:30 speelronde 1 FC Utrecht AZ
9 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 15 RKC Waalwijk ADO Den Haag
18:45 speelronde 15 FC Emmen FC Twente
20:00 speelronde 15 Heracles Almelo Vitesse
speelronde 15 PEC Zwolle AZ
21:00 speelronde 15 FC Utrecht FC Groningen
10 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 15 Sparta Feyenoord
14:30 speelronde 15 SC Heerenveen Fortuna Sittard
speelronde 15 VVV-Venlo Willem II
16:45 speelronde 15 AJAX PSV
12 januari 2021 dinsdag 18:45 speelronde 16 Vitesse FC Utrecht
21:00 speelronde 16 Heracles Almelo FC Emmen
13 januari 2021 woensdag 18:45 speelronde 16 PSV AZ
20:00 speelronde 16 Fortuna Sittard Sparta
speelronde 16 ADO Den Haag VVV-Venlo
21:00 speelronde 16 Feyenoord PEC Zwolle
14 januari 2021 donderdag 18:45 speelronde 16 SC Heerenveen RKC Waalwijk
20:00 speelronde 16 FC Twente AJAX
21:00 speelronde 16 Willem II FC Groningen
16 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 17 FC Emmen Vitesse
18:45 speelronde 17 FC Utrecht Heracles Almelo
20:00 speelronde 17 AZ ADO Den Haag
21:00 speelronde 17 PEC Zwolle Fortuna Sittard
17 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 17 RKC Waalwijk Willem II
14:30 speelronde 17 FC Groningen FC Twente
speelronde 17 Sparta PSV
16:45 speelronde 17 AJAX Feyenoord
speelronde 17 VVV-Venlo SC Heerenveen
22 januari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 18 ADO Den Haag FC Emmen
23 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 18 Willem II PEC Zwolle
18:45 speelronde 18 Vitesse FC Groningen
20:00 speelronde 18 PSV RKC Waalwijk
21:00 speelronde 18 Heracles Almelo SC Heerenveen
24 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 18 Fortuna Sittard AJAX
14:30 speelronde 18 FC Twente VVV-Venlo
speelronde 18 FC Utrecht Sparta
16:45 speelronde 18 Feyenoord AZ
26 januari 2021 dinsdag 18:45 speelronde 19 PEC Zwolle Heracles Almelo
20:00 speelronde 19 FC Emmen PSV
21:00 speelronde 19 FC Groningen ADO Den Haag
27 januari 2021 woensdag 18:45 speelronde 19 AZ FC Utrecht
20:00 speelronde 19 RKC Waalwijk Fortuna Sittard
speelronde 19 VVV-Venlo Vitesse
21:00 speelronde 19 SC Heerenveen Feyenoord
28 januari 2021 donderdag 18:45 speelronde 19 Sparta FC Twente
21:00 speelronde 19 AJAX Willem II
30 januari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 20 Heracles Almelo FC Groningen
18:45 speelronde 20 FC Utrecht PEC Zwolle
20:00 speelronde 20 Fortuna Sittard VVV-Venlo
21:00 speelronde 20 Vitesse RKC Waalwijk
31 januari 2021 zondag 12:15 speelronde 20 FC Twente SC Heerenveen
14:30 speelronde 20 Feyenoord PSV
speelronde 20 Willem II FC Emmen
16:45 speelronde 20 AZ AJAX
speelronde 20 ADO Den Haag Sparta
5 februari 2021 vrijdag 20:00 speelronde 21 Fortuna Sittard Heracles Almelo
6 februari 2021 zaterdag 16:30 speelronde 21 PSV FC Twente
18:45 speelronde 21 PEC Zwolle RKC Waalwijk
20:00 speelronde 21 FC Emmen AZ
21:00 speelronde 21 SC Heerenveen Vitesse
7 februari 2021 zondag 12:15 speelronde 21 AJAX FC Utrecht
14:30 speelronde 21 FC Groningen Feyenoord
speelronde 21 Willem II ADO Den Haag
16:45 speelronde 21 VVV-Venlo Sparta
speelronde 22 Heracles AJAX
speelronde 22 ADO Den Haag PSV
speelronde 22 AZ SC Heerenveen
speelronde 22 FC Groningen PEC Zwolle
speelronde 22 FC Utrecht VVV-Venlo
speelronde 22 Feyenoord Willem II
speelronde 22 RKC Waalwijk FC Emmen
speelronde 22 Sparta Fortuna Sittard
speelronde 22 Vitesse FC Twente
speelronde 23 AJAX Sparta
speelronde 23 FC Emmen PEC Zwolle
speelronde 23 FC Twente Feyenoord
speelronde 23 Fortuna Sittard ADO Den Haag
speelronde 23 PSV Vitesse
speelronde 23 RKC Waalwijk Heracles Almelo
speelronde 23 SC Heerenveen FC Groningen
speelronde 23 VVV-Venlo AZ
speelronde 23 Willem II FC Utrecht
speelronde 24 PSV AJAX
speelronde 24 ADO Den Haag RKC Waalwijk
speelronde 24 AZ Feyenoord
speelronde 24 FC Groningen Fortuna Sittard
speelronde 24 FC Utrecht FC Emmen
speelronde 24 Heracles Almelo FC Twente
speelronde 24 PEC Zwolle SC Heerenveen
speelronde 24 Sparta Willem II
speelronde 24 Vitesse VVV-Venlo
speelronde 25 AJAX FC Groningen
speelronde 25 FC Emmen Sparta
speelronde 25 FC Twente Willem II
speelronde 25 Feyenoord VVV-Venlo
speelronde 25 Fortuna Sittard PSV
speelronde 25 Heracles Almelo PEC Zwolle
speelronde 25 RKC Waalwijk FC Utrecht
speelronde 25 SC Heerenveen ADO Den Haag
speelronde 25 Vitesse AZ
speelronde 26 PEC Zwolle AJAX
speelronde 26 ADO Den Haag Heracles Almelo
speelronde 26 AZ FC Twente
speelronde 26 FC Groningen FC Emmen
speelronde 26 FC Utrecht Vitesse
speelronde 26 PSV Feyenoord
speelronde 26 Sparta RKC Waalwijk
speelronde 26 VVV-Venlo Fortuna Sittard
speelronde 26 Willem II SC Heerenveen
speelronde 27 AJAX ADO Den Haag
speelronde 27 AZ PSV
speelronde 27 Feyenoord FC Emmen
speelronde 27 Fortuna Sittard FC Utrecht
speelronde 27 Heracles Almelo Sparta
speelronde 27 PEC Zwolle VVV-Venlo
speelronde 27 RKC Waalwijk FC Groningen
speelronde 27 SC Heerenveen FC Twente
speelronde 27 Vitesse Willem II
speelronde 28 SC Heerenveen AJAX
speelronde 28 ADO Den Haag FC Utrecht
speelronde 28 FC Emmen RKC Waalwijk
speelronde 28 FC Twente Vitesse
speelronde 28 Feyenoord Fortuna Sittard
speelronde 28 PSV Heracles Almelo
speelronde 28 Sparta PEC Zwolle
speelronde 28 VVV-Venlo FC Groningen
speelronde 28 Willem II AZ
speelronde 29 RKC Waalwijk AJAX
speelronde 29 AZ Sparta
speelronde 29 FC Groningen SC Heerenveen
speelronde 29 FC Utrecht Feyenoord
speelronde 29 Fortuna Sittard FC Emmen
speelronde 29 Heracles Almelo Willem II
speelronde 29 PEC Zwolle FC Twente
speelronde 29 Vitesse ADO Den Haag
speelronde 29 VVV-Venlo PSV
speelronde 30 AJAX AZ
speelronde 30 ADO Den Haag Fortuna Sittard
speelronde 30 FC Emmen Heracles Almelo
speelronde 30 FC Twente FC Utrecht
speelronde 30 Feyenoord Vitesse
speelronde 30 PSV FC Groningen
speelronde 30 SC Heerenveen PEC Zwolle
speelronde 30 Sparta VVV-Venlo
speelronde 30 Willem II RKC Waalwijk
speelronde 31 AJAX FC Emmen
speelronde 31 ADO Den Haag Feyenoord
speelronde 31 FC Groningen Sparta
speelronde 31 FC Utrecht Willem II
speelronde 31 Fortuna Sittard FC Twente
speelronde 31 Heracles Almelo VVV-Venlo
speelronde 31 PSV SC Heerenveen
speelronde 31 RKC Waalwijk AZ
speelronde 31 Vitesse PEC Zwolle
speelronde 32 Feyenoord AJAX
speelronde 32 AZ Fortuna Sittard
speelronde 32 FC Emmen FC Groningen
speelronde 32 FC Twente Heracles Almelo
speelronde 32 PEC Zwolle ADO Den Haag
speelronde 32 SC Heerenveen FC Utrecht
speelronde 32 Sparta Vitesse
speelronde 32 VVV-Venlo RKC Waalwijk
speelronde 32 Willem II PSV
13 mei 2021 donderdag 14:30 speelronde 33 AJAX VVV-Venlo
speelronde 33 ADO Den Haag Willem II
speelronde 33 FC Emmen SC Heerenveen
speelronde 33 FC Groningen AZ
speelronde 33 Fortuna Sittard Vitesse
speelronde 33 Heracles Almelo Feyenoord
speelronde 33 PSV PEC Zwolle
speelronde 33 RKC Waalwijk FC Twente
speelronde 33 Sparta FC Utrecht
16 mei 2021 zondag 14:30 speelronde 34 Vitesse AJAX
speelronde 34 AZ Heracles Almelo
speelronde 34 FC Twente ADO Den Haag
speelronde 34 FC Utrecht PSV
speelronde 34 Feyenoord RKC Waalwijk
speelronde 34 PEC Zwolle FC Groningen
speelronde 34 SC Heerenveen Sparta
speelronde 34 VVV-Venlo FC Emmen
speelronde 34 Willem II Fortuna Sittard
12 september 2020 zaterdag 18:45 speelronde 1 SC Heerenveen Willem II 2-0
20:00 speelronde 1 PEC Zwolle Feyenoord 0-2
21:00 speelronde 1 FC Twente Fortuna Sittard 2-0
13 september 2020 zondag 12:15 speelronde 1 FC Emmen VVV-Venlo 3-5
14:30 speelronde 1 Sparta AJAX 0-1
14:30 speelronde 1 Heracles Almelo ADO Den Haag 2-0
16:45 speelronde 1 FC Groningen PSV 1-3
16:45 speelronde 1 RKC Waalwijk Vitesse 0-1
27 december 2020 zondag 14:30 speelronde 1 FC Utrecht AZ
18 september 2020 vrijdag 20:00 speelronde 2 VVV-Venlo FC Utrecht 1-1
19 september 2020 zaterdag 16:30 speelronde 2 AZ PEC Zwolle 1-1
18:45 speelronde 2 Vitesse Sparta 2-0
20:00 speelronde 2 PSV FC Emmen 2-1
21:00 speelronde 2 Fortuna Sittard SC Heerenveen 1-3
20 september 2020 zondag 12:15 speelronde 2 ADO Den Haag FC Groningen 0-1
14:30 speelronde 2 Feyenoord FC Twente 1-1
14:30 speelronde 2 Willem II Heracles Almelo 4-0
16:45 speelronde 2 AJAX RKC Waalwijk 3-0
25 september 2020 vrijdag 20:00 speelronde 3 FC Twente FC Groningen 3-1
26 september 2020 zaterdag 16:30 speelronde 3 PEC Zwolle Sparta 4-0
18:45 speelronde 3 Fortuna Sittard AZ 3-3
20:00 speelronde 3 SC Heerenveen VVV-Venlo 1-0
21:00 speelronde 3 AJAX Vitesse 2-1
27 september 2020 zondag 12:15 speelronde 3 Feyenoord ADO Den Haag 4-2
14:30 speelronde 3 FC Utrecht RKC Waalwijk 3-1
16:45 speelronde 3 Heracles Almelo PSV 1-1
16:45 speelronde 3 FC Emmen Willem II 1-1
2 oktober 2020 vrijdag 20:00 speelronde 4 FC Utrecht SC Heerenveen 1-1
3 oktober 2020 zaterdag 16:30 speelronde 4 Vitesse Heracles Almelo 3-0
20:00 speelronde 4 VVV-Venlo ADO Den Haag 1-2
21:00 speelronde 4 FC Twente FC Emmen 1-1
4 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 4 FC Groningen AJAX 1-0
14:30 speelronde 4 Sparta AZ 4-4
14:30 speelronde 4 Willem II Feyenoord 1-4
16:45 speelronde 4 PSV Fortuna Sittard 2-0
21 oktober 2020 woensdag 17:30 speelronde 4 RKC Waalwijk PEC Zwolle 1-1
17 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 5 Heracles Almelo RKC Waalwijk 0-1
20:00 speelronde 5 AZ VVV-Venlo 2-2
21:00 speelronde 5 Willem II FC Twente 0-3
18 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 5 Feyenoord Sparta 1-1
14:30 speelronde 5 AJAX SC Heerenveen 5-1
14:30 speelronde 5 ADO Den Haag Vitesse 0-2
16:45 speelronde 5 FC Groningen FC Utrecht 0-0
16:45 speelronde 5 PEC Zwolle PSV 0-3
20:00 speelronde 5 FC Emmen Fortuna Sittard 2-2
24 oktober 2020 zaterdag 16:30 speelronde 6 VVV-Venlo AJAX 0-13
18:45 speelronde 6 FC Utrecht FC Twente 2-1
20:00 speelronde 6 PEC Zwolle Willem II 0-0
21:00 speelronde 6 SC Heerenveen FC Emmen 4-0
25 oktober 2020 zondag 12:15 speelronde 6 Fortuna Sittard FC Groningen 1-3
14:30 speelronde 6 Sparta Heracles Almelo 1-1
14:30 speelronde 6 Vitesse PSV 2-1
16:45 speelronde 6 RKC Waalwijk Feyenoord 2-2
20:00 speelronde 6 ADO Den Haag AZ 2-2
31 oktober 2020 zaterdag 18:45 speelronde 7 FC Twente PEC Zwolle 5-1
20:00 speelronde 7 AJAX Fortuna Sittard 5-2
20:00 speelronde 7 FC Groningen VVV-Venlo 2-1
21:00 speelronde 7 Willem II Vitesse 1-3
1 november 2020 zondag 12:15 speelronde 7 Heracles Almelo FC Utrecht 4-1
14:30 speelronde 7 Sparta SC Heerenveen 1-4
14:30 speelronde 7 FC Emmen Feyenoord 2-3
16:45 speelronde 7 PSV ADO Den Haag 4-0
20:00 speelronde 7 AZ RKC Waalwijk 3-0
6 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 8 Fortuna Sittard PEC Zwolle 2-2
7 november 2020 zaterdag 16:30 speelronde 8 ADO Den Haag FC Twente 2-4
18:45 speelronde 8 VVV-Venlo Heracles Almelo 3-2
21:00 speelronde 8 RKC Waalwijk Sparta 0-2
8 november 2020 zondag 12:15 speelronde 8 FC Utrecht AJAX 0-3
14:30 speelronde 8 Feyenoord FC Groningen 2-0
14:30 speelronde 8 Vitesse FC Emmen 3-1
16:45 speelronde 8 SC Heerenveen AZ 0-3
20:00 speelronde 8 PSV Willem II 3-0
21 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 9 Willem II VVV-Venlo 2-1
20:00 speelronde 9 FC Groningen Vitesse 1-1
21:00 speelronde 9 PEC Zwolle FC Utrecht 1-1
22 november 2020 zondag 12:15 speelronde 9 AJAX Heracles 5-0
14:30 speelronde 9 Sparta ADO Den Haag 6-0
14:30 speelronde 9 Fortuna Sittard Feyenoord 1-3
16:45 speelronde 9 FC Twente PSV 1-1
16:45 speelronde 9 RKC Waalwijk SC Heerenveen 1-1
20:00 speelronde 9 AZ FC Emmen 1-0
27 november 2020 vrijdag 20:00 speelronde 10 FC Twente RKC Waalwijk 0-2
28 november 2020 zaterdag 18:45 speelronde 10 FC Emmen AJAX 0-5
20:00 speelronde 10 ADO Den Haag SC Heerenveen 1-1
21:00 speelronde 10 VVV-Venlo PEC Zwolle 2-2
29 november 2020 zondag 12:15 speelronde 10 Vitesse Fortuna Sittard 2-0
14:30 speelronde 10 FC Groningen Willem II 1-0
14:30 speelronde 10 Feyenoord FC Utrecht 1-1
16:45 speelronde 10 Heracles Almelo AZ 1-2
20:00 speelronde 10 PSV Sparta 1-0