home
AJAX
Almere City FC
Het Nederlands elftal
FC Barcelona
voetbal
@
Alle wedstrijden in de Jupiler League seizoen 2013-2014
< >

Eindstand Jupiler League seizoen 2013-2014


1
2 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht MVV 2-1
2 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven VVV-Venlo 0-0
2 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Excelsior Helmond Sport 2-2
2 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard De Graafschap 2-0
3 augustus 2013 zaterdag 16:30 eerste periode Sparta Jong PSV 2-2
3 augustus 2013 zaterdag 18:45 eerste periode Almere City FC FC Volendam 2-3
3 augustus 2013 zaterdag 18:45 eerste periode FC Emmen Achilles'29 2-2
4 augustus 2013 zondag 12:30 eerste periode Willem II FC Den Bosch 2-2
5 augustus 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Twente FC Oss 3-0
5 augustus 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX SC Telstar 2-0
2
9 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Fortuna Sittard 0-0
9 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo Willem II 2-0
9 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Jong AJAX 2-0
9 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Emmen 3-2
9 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Eindhoven 1-2
10 augustus 2013 zaterdag 16:30 eerste periode MVV Jong FC Twente 1-0
10 augustus 2013 zaterdag 18:45 eerste periode De Graafschap Almere City FC 1-0
10 augustus 2013 zaterdag 18:45 eerste periode Achilles'29 FC Dordrecht 1-4
11 augustus 2013 zondag 14:30 eerste periode FC Volendam Sparta 1-1
12 augustus 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Excelsior 1-1
3
16 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Almere City FC 2-1
16 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Jong AJAX 1-0
16 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Excelsior Willem II 1-2
16 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode SC Telstar FC Eindhoven 3-0
16 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport De Graafschap 1-1
17 augustus 2014 zaterdag 16:30 eerste periode Fortuna Sittard FC Volendam 2-3
17 augustus 2014 zaterdag 18:45 eerste periode FC Emmen FC Den Bosch 0-0
17 augustus 2014 zaterdag 18:45 eerste periode Sparta VVV-Venlo 1-0
18 augustus 2014 zondag 14:30 eerste periode Achilles'29 Jong FC Twente 2-3
19 augustus 2014 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV FC Oss 4-0
4
23 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Willem II Sparta 3-0
23 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven MVV 3-2
23 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Excelsior FC Dordrecht 1-1
23 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Oss Fortuna Sittard 1-0
23 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo Helmond Sport 3-2
24 augustus 2013 zaterdag 16:30 eerste periode De Graafschap Jong PSV 3-0
24 augustus 2013 zaterdag 18:45 eerste periode Almere City FC Achilles'29 3-1
25 augustus 2013 zondag 14:30 eerste periode FC Volendam SC Telstar 1-2
26 augustus 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong AJAX FC Emmen 1-1
26 augustus 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Twente FC Den Bosch 0-0
5
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC SC Telstar 1-1
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen Excelsior 1-0
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Oss 2-0
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Jong PSV 2-0
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Willem II FC Volendam 2-0
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode MVV VVV-Venlo 1-3
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Achilles'29 Helmond Sport 2-3
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Fortuna Sittard 3-1
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch De Graafschap 2-2
30 augustus 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Jong AJAX Jong FC Twente 2-1
6
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Twente Almere City FC 0-0
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode FC Volendam FC Eindhoven 1-3
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Jong AJAX 2-4
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Excelsior Sparta 1-0
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode De Graafschap FC Dordrecht 1-2
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode VVV-Venlo FC Den Bosch 3-0
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode FC Oss Achilles'29 0-1
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode SC Telstar MVV 2-1
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Willem II 3-1
2 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Emmen 5-2
7
7 september 2013 zaterdag 16:30 eerste periode Almere City FC Sparta 2-4
7 september 2013 zaterdag 16:30 eerste periode FC Den Bosch FC Volendam 2-4
7 september 2013 zaterdag 18:45 eerste periode FC Dordrecht VVV-Venlo 5-0
7 september 2013 zaterdag 18:45 eerste periode MVV Excelsior 0-1
7 september 2013 zaterdag 18:45 eerste periode De Graafschap SC Telstar 3-0
8 september 2013 zondag 12:30 eerste periode Willem II Jong PSV 2-0
8 september 2013 zondag 14:30 eerste periode Achilles'29 Jong AJAX 2-1
8 september 2013 zondag 14:30 eerste periode Fortuna Sittard Helmond Sport 5-2
9 september 2013 maandag 20:00 eerste periode FC Emmen FC Oss 5-0
9 september 2013 maandag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong FC Twente 2-0
8
13 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode MVV Almere City FC 2-1
13 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Sparta FC Eindhoven 1-1
13 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Excelsior 2-2
13 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode VVV-Venlo De Graafschap 0-4
13 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Helmond Sport FC Dordrecht 2-1
14 september 2013 zaterdag 16:30 eerste periode SC Telstar Achilles'29 4-0
15 september 2013 zondag 14:30 eerste periode FC Oss FC Den Bosch 0-1
15 september 2013 zondag 14:30 eerste periode Jong AJAX Willem II 1-1
16 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong PSV Fortuna Sittard 0-0
16 september 2013 maandag 20:00 eerste periode Jong FC Twente FC Emmen 1-2
9
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Almere City FC FC Oss 4-1
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Emmen VVV-Venlo 2-0
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Volendam Helmond Sport 0-3
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Dordrecht Willem II 0-2
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Achilles'29 MVV 0-2
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Eindhoven Jong AJAX 1-2
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode FC Den Bosch Jong PSV 2-1
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Excelsior SC Telstar 1-1
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode De Graafschap Jong FC Twente 3-3
20 september 2013 vrijdag 20:00 eerste periode Fortuna Sittard Sparta 0-3
Eindstand eerste periode


10
27 september 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Almere City FC 1-3
27 september 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II FC Eindhoven 3-2
27 september 2013 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Emmen 0-0
28 september 2013 zaterdag 16:30 tweede periode FC Den Bosch Achilles'29 0-2
28 september 2013 zaterdag 18:45 tweede periode De Graafschap Excelsior 2-1
29 september 2013 zondag 14:30 tweede periode VVV-Venlo Fortuna Sittard 1-1
29 september 2013 zondag 14:30 tweede periode FC Oss FC Dordrecht 0-0
29 september 2013 zondag 16:30 tweede periode SC Telstar Sparta 0-3
30 september 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV Jong FC Twente 2-1
30 september 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX FC Volendam 2-3
11
4 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC VVV-Venlo 2-2
4 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Oss 3-1
4 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht SC Telstar 4-3
4 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Den Bosch 3-2
4 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard MVV 0-1
5 oktober 2013 zaterdag 16:30 tweede periode Sparta De Graafschap 3-0
5 oktober 2013 zaterdag 18:45 tweede periode FC Emmen Willem II 1-0
6 oktober 2013 zondag 14:30 tweede periode Achilles'29 Jong PSV 3-2
6 oktober 2013 zondag 14:30 tweede periode Excelsior Jong AJAX 3-1
7 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Twente Helmond Sport 0-0
12
12 oktober 2013 zaterdag 16:30 tweede periode FC Eindhoven FC Emmen 2-2
12 oktober 2013 zaterdag 16:30 tweede periode Willem II De Graafschap 0-0
12 oktober 2013 zaterdag 18:45 tweede periode Excelsior Almere City FC 2-1
12 oktober 2013 zaterdag 18:45 tweede periode FC Oss VVV-Venlo 1-2
13 oktober 2013 zondag 14:30 tweede periode SC Telstar Helmond Sport 2-3
14 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Twente FC Dordrecht 2-0
14 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode FC Den Bosch MVV 0-2
14 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX Fortuna Sittard 0-3
14 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV FC Volendam 3-0
5 november 2013 dinsdag 20:00 tweede periode Sparta Achilles'29 1-0
13
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC FC Eindhoven 0-4
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Emmen 4-2
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode MVV Sparta 1-1
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Excelsior 3-2
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Fortuna Sittard 0-0
18 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong PSV 1-1
19 oktober 2013 zaterdag 16:30 tweede periode De Graafschap FC Oss 6-1
20 oktober 2013 zondag 12:30 tweede periode FC Volendam Jong FC Twente 4-2
20 oktober 2013 zondag 14:30 tweede periode Achilles'29 Willem II 1-5
21 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode VVV-Venlo Jong AJAX 5-1
14
25 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Emmen Almere City FC 2-1
25 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II MVV 0-0
25 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven Excelsior 1-3
25 oktober 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Helmond Sport 2-3
26 oktober 2013 zaterdag 16:30 tweede periode Sparta FC Den Bosch 7-1
26 oktober 2013 zaterdag 18:45 tweede periode Fortuna Sittard Achilles'29 2-1
27 oktober 2013 zondag 14:30 tweede periode FC Volendam De Graafschap 0-1
28 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX FC Dordrecht 0-4
28 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong FC Twente VVV-Venlo 1-1
28 oktober 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV SC Telstar 3-1
15
1 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Almere City FC Fortuna Sittard 1-1
1 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Dordrecht FC Den Bosch 5-0
1 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode MVV FC Oss 1-2
1 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode SC Telstar Willem II 3-1
2 november 2013 zaterdag 16:30 tweede periode FC Emmen Sparta 0-1
2 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode De Graafschap FC Eindhoven 1-3
2 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode Achilles'29 FC Volendam 0-2
3 november 2013 zondag 14:30 tweede periode Excelsior Jong FC Twente 3-0
3 november 2013 zondag 14:30 tweede periode VVV-Venlo Jong PSV 0-2
4 november 2013 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport Jong AJAX 3-2
16
8 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II Almere City FC 5-0
8 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Helmond Sport 3-1
8 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Oss Excelsior 2-2
8 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Jong FC Twente SC Telstar 3-0
8 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Emmen 2-0
9 november 2013 zaterdag 16:30 tweede periode Sparta FC Dordrecht 2-3
9 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode FC Eindhoven Achilles'29 3-1
10 november 2013 zondag 14:30 tweede periode FC Volendam VVV-Venlo 1-1
11 november 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong PSV MVV 3-2
11 november 2013 maandag 20:00 tweede periode Jong AJAX De Graafschap 1-2
17
16 november 2013 zaterdag 16:30 tweede periode FC Dordrecht FC Eindhoven 4-3
16 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode Almere City FC FC Den Bosch 1-0
16 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode Excelsior VVV-Venlo 0-1
16 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode De Graafschap Achilles'29 2-2
16 november 2013 zaterdag 18:45 tweede periode FC Emmen Jong PSV 0-2
17 november 2013 zondag 12:30 tweede periode Jong AJAX Sparta 2-1
17 november 2013 zondag 14:30 tweede periode MVV FC Volendam 1-2
17 november 2013 zondag 14:30 tweede periode Jong FC Twente Fortuna Sittard 3-2
17 november 2013 zondag 16:30 tweede periode SC Telstar FC Oss 1-2
18 november 2013 maandag 20:00 tweede periode Helmond Sport Willem II 1-4
18
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Jong PSV Almere City FC 2-2
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Sparta Helmond Sport 5-1
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Volendam FC Emmen 1-5
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Willem II Jong FC Twente 1-2
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode MVV De Graafschap 2-1
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Achilles'29 Excelsior 0-0
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Eindhoven FC Oss 2-1
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode FC Den Bosch Jong AJAX 4-1
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode VVV-Venlo SC Telstar 1-1
22 november 2013 vrijdag 20:00 tweede periode Fortuna Sittard FC Dordrecht 0-1
Eindstand tweede periode


19
29 november 2013 vrijdag 20:00 derde periode Excelsior Fortuna Sittard 2-0
29 november 2013 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap FC Emmen 4-0
29 november 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Willem II 0-1
29 november 2013 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Den Bosch 1-3
29 november 2013 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport MVV 3-1
30 november 2013 zaterdag 16:30 derde periode Jong FC Twente Sparta 1-0
30 november 2013 zaterdag 18:45 derde periode VVV-Venlo Achilles'29 2-0
1 december 2013 zondag 14:30 derde periode FC Volendam FC Dordrecht 2-2
2 december 2013 maandag 19:00 derde periode Jong PSV FC Eindhoven 1-2
2 december 2013 maandag 20:00 derde periode Jong AJAX Almere City FC 1-1
20
6 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC Jong FC Twente 3-0
6 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht De Graafschap 1-1
6 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode Willem II Fortuna Sittard 2-1
6 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode MVV SC Telstar 2-0
6 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven FC Volendam 3-3
7 december 2013 zaterdag 16:30 derde periode FC Emmen Helmond Sport 2-2
7 december 2013 zaterdag 18:45 derde periode FC Den Bosch VVV-Venlo 1-0
8 december 2013 zondag 14:30 derde periode Sparta Excelsior 1-1
8 december 2013 zondag 14:30 derde periode Achilles'29 FC Oss 1-4
9 december 2013 maandag 20:00 derde periode Jong AJAX Jong PSV 2-2
21
13 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Almere City FC 1-3
13 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Volendam Willem II 0-2
13 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode Excelsior FC Emmen 2-2
13 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Sparta 1-5
13 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard FC Eindhoven 3-2
14 december 2013 zaterdag 16:30 derde periode Helmond Sport Achilles'29 3-3
14 december 2013 zaterdag 18:45 derde periode De Graafschap FC Den Bosch 3-5
15 december 2013 zondag 14:30 derde periode VVV-Venlo MVV 2-0
16 december 2013 maandag 20:00 derde periode Jong PSV FC Dordrecht 3-0
16 december 2013 maandag 20:00 derde periode Jong FC Twente Jong AJAX 0-1
22
20 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Dordrecht 0-2
20 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven SC Telstar 3-1
20 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo Sparta 1-0
20 december 2013 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Jong PSV 1-2
21 december 2013 zaterdag 16:30 derde periode Jong AJAX MVV 3-1
21 december 2013 zaterdag 18:45 derde periode De Graafschap Helmond Sport 1-2
21 december 2013 zaterdag 18:45 derde periode Jong FC Twente Achilles'29 4-0
21 december 2013 zaterdag 18:45 derde periode Willem II Excelsior 0-1
22 december 2013 zondag 14:30 derde periode FC Volendam Fortuna Sittard 2-1
22 december 2013 zondag 14:30 derde periode FC Den Bosch FC Emmen 4-3
23
17 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Excelsior 1-1
17 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode MVV FC Eindhoven 0-4
17 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen Jong AJAX 4-0
17 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar FC Volendam 2-1
17 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport VVV-Venlo 1-2
18 januari 2014 zaterdag 16:30 derde periode Fortuna Sittard FC Oss 1-0
18 januari 2014 zaterdag 18:45 derde periode Achilles'29 Almere City FC 2-1
18 januari 2014 zaterdag 18:45 derde periode FC Den Bosch Jong FC Twente 1-1
19 januari 2014 zondag 14:30 derde periode Sparta Willem II 1-2
20 januari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong PSV De Graafschap 0-2
24
24 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC De Graafschap 1-1
24 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen SC Telstar 4-1
24 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Willem II VVV-Venlo 0-1
24 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Helmond Sport 0-0
24 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard FC Den Bosch 1-2
25 januari 2014 zaterdag 16:30 derde periode FC Dordrecht Achilles'29 4-2
26 januari 2014 zondag 12:30 derde periode Excelsior Jong PSV 2-1
26 januari 2014 zondag 14:30 derde periode Sparta FC Volendam 1-2
27 januari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong AJAX FC Oss 2-1
27 januari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong FC Twente MVV 1-1
25
31 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode MVV FC Dordrecht 2-0
31 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo FC Eindhoven 2-1
31 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss Jong FC Twente 2-1
31 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong AJAX 3-1
31 januari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport Excelsior 2-1
1 februari 2014 zaterdag 16:30 derde periode De Graafschap Fortuna Sittard 0-1
1 februari 2014 zaterdag 18:45 derde periode Achilles'29 FC Emmen 0-0
2 februari 2014 zondag 12:30 derde periode FC Den Bosch Willem II 0-1
2 februari 2014 zondag 14:30 derde periode FC Volendam Almere City FC 3-1
3 februari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Sparta 1-2
26
7 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Eindhoven Almere City FC 1-2
7 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Emmen FC Dordrecht 1-6
7 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Sparta MVV 1-2
7 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Oss De Graafschap 2-2
7 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Fortuna Sittard SC Telstar 5-0
8 februari 2014 zaterdag 16:30 derde periode Willem II Achilles'29 3-2
9 februari 2014 zondag 14:30 derde periode Excelsior FC Den Bosch 4-1
10 februari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong PSV Helmond Sport 3-0
10 februari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong AJAX VVV-Venlo 4-1
10 februari 2014 maandag 20:00 derde periode Jong FC Twente FC Volendam 2-4
27
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Almere City FC FC Emmen 1-4
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Dordrecht Jong AJAX 1-1
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode MVV Willem II 2-2
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Achilles'29 Fortuna Sittard 0-0
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode FC Den Bosch Sparta 2-1
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Excelsior FC Eindhoven 5-2
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode De Graafschap FC Volendam 2-2
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode VVV-Venlo Jong FC Twente 3-0
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode SC Telstar Jong PSV 2-2
14 februari 2014 vrijdag 20:00 derde periode Helmond Sport FC Oss 3-1
Eindstand derde periode


28
21 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch Almere City FC 1-0
21 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam MVV 0-1
21 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven FC Dordrecht 3-2
21 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo Excelsior 0-2
21 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Jong FC Twente 4-1
22 februari 2014 zaterdag 16:30 vierde periode FC Oss SC Telstar 0-1
22 februari 2014 zaterdag 18:45 vierde periode Willem II Helmond Sport 1-1
23 februari 2014 zondag 14:30 vierde periode Achilles'29 De Graafschap 1-4
23 februari 2014 zondag 16:30 vierde periode Sparta Jong AJAX 2-4
24 februari 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV FC Emmen 2-0
29
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Jong PSV 1-3
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Fortuna Sittard 1-1
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss FC Eindhoven 4-0
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Jong FC Twente Willem II 1-2
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Sparta 1-1
28 februari 2014 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap MVV 0-1
28 februari 2014 vrijdag 20:30 vierde periode Jong AJAX FC Den Bosch 3-2
1 maart 2014 zaterdag 16:30 vierde periode FC Emmen FC Volendam 4-1
1 maart 2014 zaterdag 18:45 vierde periode Excelsior Achilles'29 3-0
2 maart 2014 zondag 16:30 vierde periode SC Telstar VVV-Venlo 3-1
30
7 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II FC Oss 2-1
7 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Helmond Sport 0-0
7 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Jong PSV 1-2
7 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch SC Telstar 0-1
7 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Excelsior 2-2
8 maart 2014 zaterdag 16:30 vierde periode Almere City FC Jong AJAX 0-3
8 maart 2014 zaterdag 18:45 vierde periode FC Dordrecht FC Volendam 3-3
9 maart 2014 zondag 14:30 vierde periode Sparta Jong FC Twente 0-1
9 maart 2014 zondag 14:30 vierde periode Achilles'29 VVV-Venlo 0-3
10 maart 2014 maandag 20:00 vierde periode FC Emmen De Graafschap 1-2
31
14 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Excelsior MVV 0-1
14 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo FC Dordrecht 0-2
14 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss FC Emmen 8-0
14 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar De Graafschap 0-2
14 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Fortuna Sittard 1-1
15 maart 2014 zaterdag 16:30 vierde periode Sparta Almere City FC 0-1
15 maart 2014 zaterdag 16:30 vierde periode Jong AJAX Achilles'29 2-1
16 maart 2014 zondag 14:30 vierde periode FC Volendam FC Den Bosch 0-2
17 maart 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV Willem II 2-2
17 maart 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Twente FC Eindhoven 1-0
32
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Emmen FC Eindhoven 1-0
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Jong PSV 3-1
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Jong FC Twente 3-1
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Achilles'29 Sparta 1-1
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo FC Oss 3-2
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Jong AJAX 0-1
21 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport SC Telstar 1-1
31 maart 2014 maandag 20:00 vierde periode Almere City FC Excelsior 1-0
2 april 2014 woensdag 20:00 vierde periode MVV FC Den Bosch 0-1
9 april 2014 woensdag 20:00 vierde periode De Graafschap Willem II 1-2
33
28 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC MVV 1-0
28 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht Helmond Sport 1-0
28 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Eindhoven Sparta 4-0
28 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Excelsior FC Volendam 2-1
28 maart 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard Jong PSV 2-1
29 maart 2014 zaterdag 16:30 vierde periode De Graafschap VVV-Venlo 3-1
29 maart 2014 zaterdag 18:45 vierde periode FC Emmen Jong FC Twente 2-0
30 maart 2014 zondag 12:30 vierde periode FC Den Bosch FC Oss 3-0
30 maart 2014 zondag 14:30 vierde periode Achilles'29 SC Telstar 1-0
30 maart 2014 zondag 14:30 vierde periode Willem II Jong AJAX 7-1
34
4 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss Almere City FC 0-3
4 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II FC Dordrecht 3-1
4 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo FC Emmen 2-1
4 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar Excelsior 0-8
4 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport FC Volendam 0-1
5 april 2014 zaterdag 16:30 vierde periode MVV Achilles'29 3-0
5 april 2014 zaterdag 18:45 vierde periode Sparta Fortuna Sittard 2-3
6 april 2014 zondag 14:30 vierde periode Jong FC Twente De Graafschap 2-1
7 april 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong PSV FC Den Bosch 1-4
7 april 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong AJAX FC Eindhoven 1-2
35
11 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Almere City FC Helmond Sport 0-1
11 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Sparta SC Telstar 1-2
11 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Volendam Jong AJAX 1-0
11 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Dordrecht FC Oss 3-2
11 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Fortuna Sittard VVV-Venlo 2-1
12 april 2014 zaterdag 16:30 vierde periode FC Eindhoven Willem II 0-3
12 april 2014 zaterdag 18:45 vierde periode FC Emmen MVV 1-3
12 april 2014 zaterdag 18:45 vierde periode Excelsior De Graafschap 2-2
13 april 2014 zondag 14:30 vierde periode Achilles'29 FC Den Bosch 2-4
14 april 2014 maandag 20:00 vierde periode Jong FC Twente Jong PSV 2-0
36
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode VVV-Venlo Almere City FC 3-3
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Willem II FC Emmen 3-2
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode MVV Fortuna Sittard 3-3
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Jong PSV Achilles'29 2-1
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Den Bosch FC Eindhoven 0-0
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode De Graafschap Sparta 1-0
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Jong AJAX Excelsior 0-2
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode FC Oss FC Volendam 2-2
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode SC Telstar FC Dordrecht 2-5
18 april 2014 vrijdag 20:00 vierde periode Helmond Sport Jong FC Twente 5-1
Eindstand vierde periode

37
21 april 2014 maandag 14:30 Fortuna Sittard Almere City FC 3-0
21 april 2014 maandag 14:30 Sparta FC Emmen 1-2
21 april 2014 maandag 14:30 FC Volendam Achilles'29 5-1
21 april 2014 maandag 14:30 Willem II SC Telstar 4-0
21 april 2014 maandag 14:30 Jong PSV VVV-Venlo 2-1
21 april 2014 maandag 14:30 FC Eindhoven De Graafschap 1-0
21 april 2014 maandag 14:30 FC Den Bosch FC Dordrecht 1-1
21 april 2014 maandag 14:30 Jong AJAX Helmond Sport 4-0
21 april 2014 maandag 14:30 FC Oss MVV 2-1
21 april 2014 maandag 14:30 Jong FC Twente Excelsior 1-2
38
25 april 2014 vrijdag 20:00 Almere City FC Willem II 1-2
25 april 2014 vrijdag 20:00 FC Emmen Fortuna Sittard 1-1
25 april 2014 vrijdag 20:00 FC Dordrecht Sparta 0-0
25 april 2014 vrijdag 20:00 MVV Jong PSV 1-1
25 april 2014 vrijdag 20:00 Achilles'29 FC Eindhoven 1-2
25 april 2014 vrijdag 20:00 Excelsior FC Oss 2-0
25 april 2014 vrijdag 20:00 De Graafschap Jong AJAX 2-0
25 april 2014 vrijdag 20:00 VVV-Venlo FC Volendam 4-0
25 april 2014 vrijdag 20:00 SC Telstar Jong FC Twente 2-1
25 april 2014 vrijdag 20:00 Helmond Sport FC Den Bosch 1-2


Klik hier voor de nacompetitie in het seizoen 2013-2014